Suchá kůže trápí mnoho lidí. Tento jev obvykle souvisí také s různými dermatologickými onemocněními, jako je například atopický ekzém či lupénka. K potížím přispívá i chladné počasí, časté máčení, suchý vzduch a pobyt v klimatizovaném prostředí, stres, kontakt se saponáty a mnoho dalších faktorů.

Pokud jste dostali do vínku suchou kůži se sklony ke svědění, pálení a praskání, je třeba, abyste jí věnovali patřičnou péči. Základem je pravidelné promazávání. Vhodným přípravkem je ochranná vitaminová mast Vitella Extreme od společnosti Benemedo. Receptura neobsahuje vodu a je velmi mastná, takže je ideální ochranou kůže i v chladném a mrazivém počasí.

Vitella ExtremeOchranná vitamínová mast Vitella Extreme je určena k promazávání suché a velmi suché kůže a k její revitalizaci. Přispívá zároveň k prevenci dehydratace kůže. Chrání ji před vlivem počasí a mechanickou námahou i v extrémních podmínkách. Osvědčuje se nejen jako bariérový krém chránící před nepříznivým počasím, ale také pro dlouhodobou péči u některých dětských dermatóz. Je vhodná jak pro dospělé, tak i pro kojence a malé děti. Lze s ní ošetřovat nejen pokožku obličeje, ale také na ruce, nohy, lokty a kolena.

Receptura ochranné vitaminové masti Vitella Extreme obsahuje vitaminy A (retinol), E (tokoferol) a kalcium. Vitamin A podporuje regeneraci pokožky a zvyšuje odolnost kůže proti infekci. Vitamin E působí jako antioxidant a jako takový plní zásadní roli v boji proti poškození způsobenému volnými radikály. Zlepšuje vlastnosti kůže a působí proti jejímu stárnutí. Kalcium je minerální látka důležitá pro podporu hojení drobných ran a trhlinek a oděrek na kůži. Mast neobsahuje parabeny, parfém a konzervační látky. Vitaminovou mast Vitella Extreme zakoupíte v lékárnách za orientační cenu 190 Kč.

V případě podezření dermatologického onemocnění doporučujeme navštívit kožního lékaře.

Více informací o přípravcích Vitella na www.benemedo.cz.

Reklama