Další písničky posílám posluchačce TořeTořeToře. A jaké že si přála, to si poslechněte právě teď! Přihodil jsem jí k jejím oblíbeným ještě jeden dárek...

Internetové rádio ŽENA-IN.cz vysílá nepravidelně, leč vesele a živě! Dnes posloucháte písničky na přání a s nimi spojené věštby.

Právě teď je na řadě přání posluchačky ToryToryTory...


Tak dobrá tedy.
Zahrajem si nejen na většce, ale i na archeology. Posílám tuhle naprosto srdeční vykopávku. Dostane mě vždycky, nevím proč. Tuhle kapelu jinak neposlouchám a myslím, že když tenhle song vznikal, já ještě trsala na Dádu nebo na tlukot mámina srdíčka. Ale stejně, tady je:

Rozkošná a neoposlouchatelná je však i Nancy Sinatra a její Bang bang...

A v muzeu bych ještě zůstala. Vždycky zahřeje, když opráším hity z westernů v originále jako například: V pravé poledne, Sedm statečných, Hodný, zlý a ošklivý, Tenkrát na západě...
Těším se na tohle vydání, protože radio Žena -in nikdy nezklame.

ToraToraTora

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro ToruToruToru

ToroToroToro, vy jste se chtěla narodit v jiné době a v jiné zemi, přiznejte se! Vidím vás jako divokou a nespoutanou ochránkyni spravedlnosti někde na divokém Západě. A asi jste se tak trochu zapomněla v pubertě, není liž pravda? No, takových je nás víc...

Posílám vám jednu domácí a myslím, že se trefím do vkusu. Ochráncem těch v nouzi se člověk může stát v každé době.

Je to tak, že?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama