Celý den vám pouštím písničky na přání, milé posluchačky našeho internetového rádia ŽENA-IN.cz. Tenhle song je pro posluchačku Jitulinku...

Další písnička napřání již letí éterem pro posluchačku Jitulinku.


Song,který Vám posílám je jeden z mých nejoblíbenějších.

Pán co nám natáčel moji svatbu v roce 2000 vložil do videa tenhle song. Když ho s manželem slyšíme, tak si pokaždé vzpomeneme na náš svatební den a jsme oba na měkko.

Jinak nejraději poslouchám taneční hity 90' let.

Hezký den přeje,
Jitulinka

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Jitulinku

Jitulinko, Jitulinko, vidím vám až do morku kostí. Asi byste o sobě napsala, že jste taková normální holka. Ale to je dnes velká vzácnost! Máte ráda svého muže, ráda se s ním bavíte, ráda od něj dostáváte květiny a trochu se na něj zlobíte, že vás v tomhle ohledu maličko zanedbává. Ale odpusťte mu to, chlapi už jsou takoví. O to víc vás přece potěší, když tu růžičku dostanete. Ráda máte ve věcech pořádek, a nejste ráda, když někdo mění plány na poslední chvíli. V chlapovi potřebujete hlavně oporu a právě takového chlapa jste našla. Takže váš život je šťastný.

Ano?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

Ačkoli původně bylo vyhlášeno, že můžete posílat písničky až do 15.00 hodiny, neposílejte je. V naší redakční poště je již tolik příspěvků, že jsem musel ukončit zasílání a i tak všechny nestihnu uveřejnit.

A které dvě posluchačky-čtenářky získají slíbenou knížku Poselství run s tarotovými kartami? To zjistíte před sedmnáctou hodinou...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama