Styl

Ochránci do sychravého počasí

Den se nám pomalu, ale jistě krátí a nadvládu neúprosně přebírá zima, mokro a tma. Nepřízni počasí je třeba se postavit čelem a zvolit si ty správné bojovníky za naše pohodlí. Nastává totiž období, kdy je velmi důležité zvolit správnou obuv. Vrtochům přírody můžete snadno čelit v obuvi z nové kolekce Nike SneakerBoot pro zimu 2014.

Kolekce Nike SneakerBoots přichází s novým provedením bot a přetváří kultovní mistrovské kousky určené pro běh, basketbal a trénink v parťáky do každého počasí. Obuv Nike SneakerBoots představuje řešení pro podzim a zimu. Nová volnočasová kolekce vychází z původně sportovních modelů, které byly vytvořeny týmem odborníků ze společnosti Nike a dovedly své majitele až na vrchol jejich kariéry.

Nike

Původně basketbalové a běžecké boty 80. let jsou povýšeny na úplně novou úroveň. Předělány a znovu připraveny jak pro muže, tak pro ženy. Od originálního drsného zevnějšku až po vnitřní výstelku, díky které jsou stejně pohodlné jako jejich klasické protějšky. Letošní zimu opouštějí léty prověřené modely v doprovodu několika novinek hřiště, závodní dráhy a tělocvičny a zapojují se do bitvy proti živlům.

Mezi jednoho z bojovníků proti nepřízni počasí jistě patří Air Max 1 Sneakerboot. Revoluční průkopník z roku 1987 je oproti předešlému modelu vylepšen o technologie H20 Repel, má zvětšené krytí kotníku a je přidáno duhové logo Swoosh.

Vybrané modely z nové kolekce Nike SneakerBoot pro zimu 2014 budou k dispozici v prodejně Nike Prague od října 2014.

   
09.12.2014 - Sportem ke kráse - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] 30katka30 [*]

  magic11 — #1 Sml52 no mně to taky nepřijde jako podařený kousek Sml23

  superkarma: 0 09.12.2014, 11:55:49
 2. [1] magic11 [*]

  šmankote, a to si dá někdo na nohy?Sml52

  1. na komentář reaguje 30katka30 — #2
  superkarma: 0 09.12.2014, 10:47:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme