Bulvár

Oceňte ženskou jedinečnost a vyhrajte

Ať už jde o maminku, babičku, sestru nebo kamarádku, v životě každé z nás najdeme ženu, která v něm sehrála důležitou roli. Daly jste jim někdy najevo, co pro vás znamenají a jak moc si jich vážíte?

perla

Pokud si nedokážete vzpomenout, můžete to nyní díky losům Černá perla napravit a ještě pro dotyčnou vyhrát šperk s pravou černou perlou z Tahiti. Na soutěžních stránkách cernaperla.sazka.czmáte možnost vyjádřit svou vděčnost a pochválit jedinečnou ženu ve svém okolí. Stačí doplnit dopis, který za vás odešleme poštou na libovolnou adresu v Česku. Pokud dáváte přednost osobnímu předání, pošleme vám dopis na e-mail. Jako ženy bychom měly umět pochválit i sami sebe. Jak se říká: „Když to neuděláme my, tak kdo jiný?“ :-) Proto se nebojte napsat dopis i sama sobě a zařadit se tak do soutěže o jedinečný šperk.

Den plný překvapení a péče

Výherkyně se kromě šperku mohou těšit i na slavnostní předávání, které proběhne v Praze. Necháme je zapomenout na starosti všedních dní a celý den se s námi budou cítit „jako v bavlnce“.

Podívejte se na video, jak si tento slavnostní den užily výherkyně v loňském roce:

Proč právě černá perla?

Černá perla je nejvzácnější a nejdražší druh perly. Pěstuje se pouze na jednom místě na světě, v lagunách souostroví Francouzské Polynésie. Přezdívá se jí „královna perel” nebo také “perla královen”. Pověsti o ní hovoří jako o měsíční rose nebo dokonce slzách bohů spadlých z nebe. Perla je stejně jedinečná jako sama obdarovaná žena. Právě proto si ji žena zaslouží nosit.

   
25.04.2016 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] AmeA [*]

  Nemám koho chválit Sml23

  superkarma: 0 25.04.2016, 22:29:14
 2. avatar
  [3] RenataMor [*]

  ?? asi ne

  superkarma: 0 25.04.2016, 17:28:03
 3. [2] bobani [*]

  Sml23

  superkarma: 0 25.04.2016, 09:43:28
 4. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 25.04.2016, 06:59:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme