Jaký typický dárek vás napadne, když slyšíte slovo Vánoce? Mnoho lidí by na tuto otázku bez rozmýšlení odpovědělo: „Bačkory!“ A asi by si k tomu neodpustili přidat ironický úsměv. Bačkory jsou totiž vedle hrnečků a ponožek považovány za největší dárkové klišé. Jenže vůči bačkorám a pantoflům může být tento názor poněkud nespravedlivý. Aspoň v případě domácí obuvi Scholl. Ta je totiž natolik atraktivní, módní a pohodlná, že pod stromečkem okamžitě vyvolává u obdarovaného příval nefalšované radosti a štěstí.

 

Ať se rozhodnete pro jakýkoli model z kolekce podzim/zima 2006 (např. Eldorado, Bengodi, Norton, Milo či Dakota Women), určitě nebudete litovat. Všechny se vyznačují kvalitním řemeslným zpracováním, elegantními a veselými barvami a vzory, příjemnými materiály a hlavně mimořádným pohodlím, pro značku Scholl tak charakteristickým. Při výběru se ovšem nemusíte omezovat jen na domácí obuv, Scholl nabízí také řadu střevíců, kotníkových bot i kozaček a rovněž obutí pro pánské i dětské nohy.

 

Kompletní sortiment obuvi Scholl si snadno prostudujete na internetových stránkách www.scholl.cz, na kterých také najdete e-shop. Pohodlí si tak můžete se značkou Scholl užít i nákupem bez zbytečného chození.

 

Reklama