Čtenářka Janaa1 má saunu ráda. A zavzpomínala na jeden silvestr v Podkrkonoší, který strávila s kamarádkami. Děkuji Vám Janoo1 za příspěvek. Musel to být jistě moc zajímavý pohled…

Přeju hezký čtvrtek všem příznivcům sauny.
I já mezi ně patřím, i když teď v poslední době jsem saunu trochu zanedbávala.  U nás ve městě ji momentálně uzavřeli a dojíždět momentálně není kam.

Přesto jsem si vždy v sauně odpočinula, vypotila všechno špatné a vyčistila si hlavu. Mám ty chvíle horka a rychlého ochlazení ráda.Jsem pak nějak lehčí a čistější. Je mi prostě fajn na těle i na duši.

I moje děti do sauny chodily, byla jsem moc ráda, když měly ve škole paní učitelku, která měla saunování ráda a občas s dětmi vyrazila za zadravou párou.Ovšem některým rodičům se to moc nelíbilo a prosadili si plavání jako pro ně lepší variantu.

Je to škoda.Myslím si, že pokud někdo nemá zdravtní potíže, kvůli kterým se saunovat nemůže, měl by do sauny chodit.

Dodnes například vzpomínám, jak jsem coby mladá (no je to už pořádně dlouho) slavily s kamarádkami Silvestr na chatě rodičů jedné z nich v Podkrkonoší.Nádherná chata v krkonošském stylu měla i saunu. Samozřejmě jsme ji využily a jako ochlazení jsme vybíhaly a obtiskávaly pozadí do kupy proházeného sněhu. Pobavilly jsme se tam, že nás smíchy až bolelo břicho.

Ta řada obtisků byla prostě k popukání. Myslím, že tatínek, který nás přišel druhý den zkontrolovat se musel nejdřív podivit,pak i pobavit, když mu došlo co je to za řadu.Nic neřekl, jen se celoudobu usmíval. ..

Byl to skvělý večer se skvělou saunou. Já všem doporučuji: Zkuste to, bude Vám fajn.

Nekecám.  

Janaa1
Text nebyl redakčně upraven


Máte ráda saunu a saunování?

  • Chodíte do sauny, nebo vám nedělá dobře?
  • Chodíte výhradně do ženské, nebo do společné?
  • Je pro vás sauna meditačním místem, nebo součást společenské zábavy?
  • Máte svou oblíbenou saunu, na kterou nedáte dopustit?
  • Saunovala jste se na nějakém zajímavém místě?
  • Stala se vám při pocení zajímavá historka?
  • Seznámila jste se v sauně?

Těch otázek se nabízí obrovská paleta. A vy si můžete položit zcela jinou, než vám předkládám.

Své příspěvky můžete posílat na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já dnes v 16 hodin jednu z vás za příspěvek odměním. Knihou Hot Boys české spisovatelky M.T. Majar, Diářem na rok 2013 od Paula Coelho  a poukázkou na 500 Kč od firmy ALBI na nákup společenských her.

Reklama