Mediální buřič Pavel Novotný vyzval na souboj v pojídání obřích steaků devětadvacetiletou modelku Kateřinu Průšovou. Soutěž ale měla nečekaný závěr. Křehká blondýnka megažrouta zcela pokořila a maso slupla jako malinu. Pavel Novotný se s modelkou vsadil po vzoru amerického pořadu Vášnivý Jedlík, který pravidelně vysílá TV Spektrum.

Obří kilový steak zvaný „flank“ si v pražské restauraci La Casa Argentina gurmán Pavel Novotný nechal připravit lehce propečený, stejně jako blonďatá modelka Kateřina Průšová.

fotojedna

„Žádnej fejk, kilo masa, prostě stejk!“ vykřikoval zpočátku nadšeně Pavel Novotný. Úsměv mu ale ztuhnul už v 17. minutě pojídání argentinského býka. „Jsem nula, je to tak ponižující. Už opravdu nemůžu,“ smutně konstatoval jedlík Pavel Novotný, který připomínal obří přejedenou kouli. To štíhlounká modelka Kateřina Průšová si jemné maso nakrájela na malé kousky a postupně si mega porci vychutnávala.

fotodva

Po 21. minutě ale bylo vidět, že i ona s masem zápasí a začíná zlehka a tiše funět. Ve 26. minutě ale flák masa, který se běžně servíruje jako porce pro dva, úspěšně zdolala se slovy: „To já jsem tady vášnivý jedlík!“. Pavel Novotný pouze smutně konstatoval prohru. „Tohle jsem skutečně podcenil, je mi zle. Navíc mám večer představení, tak doufám, že se z toho rychle dostanu. Kateřina Průšová není žádná salátová holka,“ přiznal vášnivý gurmán a boss pražského bulváru Pavel Novotný.

fototri

Reality show  s Vášnivým Jedlíkem Adamem Richmanem (v anglickém originálu Man v. Food) je skutečně výživná. Americký borec totiž každodenně vyhlašuje válku mega porcím a za hlasitého skandování publika sní tolik, kolik byste vy nesnědli ani za týden. Poměřte s ním síly, stejně jako Pavel Novotný a Kateřina Průšová, a přesvědčte se o tom, že i ve vás možná dřímá vášnivý jedlík.

Potrpíte si i vy na megalomanské porce a milujete steaky, hranolky nebo hamburgery? Potom se nezapomeňte dívat každý všední den a sobotu na pořad Vášnivý jedlík. Kromě mega porcí zkouší Adam Richman také unikátní místní a rodinné recepty. Premiérové díly můžete v Česku sledovat vždy v 11:40 a v 12:45 a v repríze v 18:10 a 18:45 na TV Spektrum.

ctyri

tisková zpráva

Reklama