Domácnost

Obrázková vinylová podlaha Wineo PURLINE Artist do prostor, kde kralují děti

Ekologická, zdravotně nezávadná podlaha s vysoce odolným povrchem je ideální do dětských pokojů, škol, školek i dětských koutků.

Dětský pokoj je královstvím, ve kterém by se malé i starší děti měly cítit útulně. Nejen s ohledem na to, kolik času stráví při hraní na zemi, je důležité zvolit správnou podlahovou krytinu. Z pohledu materiálového složení, užitných vlastností i designu je na českém trhu velmi zajímavá vinylová novinka Wineo PURLINE. Jedná se o extrémně odolnou a zdravotně nezávadnou ekologickou podlahu na bázi bio polyuretanu. Úžasné dětské dekory s perleťovým povrchem najdete zejména v kolekci ARTIST, která zahrnuje tři základní motivy džungle, moře a abecedy. Doplnit je lze veselými fabionovými sokly s obrázky.

Purline

Wineo PURLINE Artist je ideální pro všechny, kdo hledají kreativní a environmentální řešení zároveň. Ti nejmenší si na obrázkové podlaze budou rádi hrát, ti starší se na ní budou cítit dobře. Povrch krytiny je hřejivý, příjemný i Purlinepro bosou nohu. Jedná se o nejvíce ekologickou vinylovou podlahu na trhu, z velké části vyrobenou z přírodních, obnovitelných surovin, bez příměsí chlóru, změkčovadel a rozpouštědel. Podlaha je zdravotně nezávadná a neuvolňuje žádné škodlivé látky. Rodiče jistě ocenění i její extrémní odolnost, krytina je uzpůsobena i pro komerční využití (dětská centra, školky, školy), proto domácí řádění bez problému vydrží. Dokonce skvrny od barevných propisek bez větší námahy odstraníte. Obávat se nemusíte ani rozlitých čajů a dalších nápojů, voda ani vlhkost jí nevadí. Stejně tak povrchu neškodí sluneční světlo, proto i po letech zůstanou pestrobarevné obrázky stejně krásné. Dalším velkým plusem je snadná údržba, podlaha zvládá všechny běžné čistící přípravky. Uzavřený povrch krytiny, ošetřený polyuretanovou vrstvou, garantuje snadné, rychlé a důkladné čištění. Vylepšíte-li podlahu o barevný fabionový sokl, docílíte dokonalé čistoty i kolem stěn, což z hlediska důsledné hygieny ocení provozovatelé školek, škol, dětských koutků a jiných společných dětských prostor.

PurlineKolekce PURLINE Artist zahrnuje tři základní podlahové dekory s perleťovým povrchem Happy Jungle, Letter Dance a Crazy Fish a k nim pět obrázkových fabionových soklů. Krytina o tloušťce 2,5 mm se prodává v rolích a je určena k pokládce lepením k podkladu. V domácích prostorách ji lze u místností do 20 m2 položit bez lepení. Nízký tepelný odpor (0,01 m2 K/W) dává zelenou pokládce na teplovodní podlahové vytápění. Prodejní cena 1 m2 krytiny je 1 989,- Kč včetně 21% DPH.

Dekory dětské kolekce PURLINE Artist pro německého výrobce vinylových krytin značky Wineo exkluzivně navrhla výtvarnice Elena Filatov. Na českém trhu tyto organické vinylové podlahy nabízí dovozce a prodejce podlahových krytin společnost Kratochvíl parket profi, s.r.o. www.kpp.cz.

 

 

   
29.12.2014 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme