Letní měsíce a sluneční paprsky nám sice dělají dobře na duši, ale pro naši pleť a vlasy je to velmi náročné období. Ale zatímco pokožku mažeme všelijakými přípravky na i po opalování, na vlasy poněkud pozapomínáme. Slaná voda, chlór, vítr, prach, slunce, to vše vlasům škodí a není se pak co divit, když jsou koncem léta unavené, zesláblé, suché, roztřepené a bez lesku. Přírodní egyptská kosmetika Eva Cosmetics představuje řadu vlasových přípravků s aloe vera, které napravují a posilují suché a poškozené vlasy a zabraňují jejich vypadávání. K dispozici jsou Eva aloe vera ampule a Eva aloe vera vlasová voda. Produkty Eva Cosmetics jsou k dostání v lékárnách, maloobchodních řetězcích Tesco a řetězcích drogerií Schlecker.

Základní informace o produktech Eva Cosmetics
Egypt, magická země přírodních krás a památek, je již dlouho znám využíváním jedinečných přírodních látek při péči o tělo a vlasy. Kleopatra a její legendární půvab má základ v použití blahodárných látek a v péči o tělo i vlasy již před tisíci lety a je znám po celém světě. Eva kosmetika je hrdá na to, že může pokračovat v této tradici. Poskytuje jedinečné a účinné přírodní výrobky pro péči o vlasy, pleť, kůži. Své výrobky dodává do celé Afriky, dále na Dálný východ, v Evropě najdete výrobky EVA v České Republice, na Slovensku, dále ve Švédsku, Německu a Rusku. K výrobě kosmetiky EVA se používají osvědčené přírodní látky: výtažky z olejů ze silic, dále hřebíčkový olej, mandlový a kokosový olej, léčebné byliny orientu, pravý med, aloe vera atd. Od konkurenčních výrobků se EVA produkty rozlišují zejména svojí prokazatelnou účinností právě pro svůj vysoký obsah přírodních látek.

Je tomu už tisíce let, co egyptští lékaři začali využívat léčivou sílu aloe vera. Egypťany byla označována za rostlinu nesmrtelnosti. Možná také proto doprovázela faraony na jejich poslední cestě. Její věhlas nezanikl ani v dnešní době - naopak je jednou z nejvíce využívaných rostlin. Jejím domovem je pravděpodobně severní Afrika, a proto se jí daří v oblastech s tropickou teplotou.

  • - EVA aloe vera komplex ampule (5 x 10 ml) - komplexní regenerační kůra pro krásné a zdravé vlasy

aloeTato jedinečná 100% přírodní kůra (juice z aloe vera) zajišťuje vlasům dostatečný přísun látek potřebných k obnově síly kořínků a tak zamezuje vypadávání vlasů. Vlasy jsou při použití aloeampulí lesklé, pevné a zdravé. Aktivní živé buňky aloe vera působí na vlasy už od počátku růstu, podporují jej a působí preventivně proti tvorbě lupů. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů i jako prevence výše zmíněných problémů. Doporučené použití 1 x týdně. Orientační maloobchodní cena je 125 Kč.

  • - EVA Aloe Vera vlasová voda (120 ml)

Přípravek s exkluzivní šťávou aloe vera, která obsahuje 12 vitamínů, 20 minerálů a 17 proteinů. Napravuje, posiluje suché a poškozené vlasy a zabraňuje jejich štěpení. Vyživuje vlasy od kořínků, omezuje tvorbu lupů a prokrvuje vlasovou pokožku. Pravidelným použitím redukujete vypadávání vlasů. Vlasy jsou po použití vyživené, hebké a lesklé. Vhodné na všechny druhy vlasů, zejména na vlasy mastné a vlasy barvené. Doporučené použití: vlasovou vodu nastříkejte do vlasů (nejlépe před mytím) vmasírujte konečky prstů do vlasů a pokožky a nechejte nejméně 5 min. působit. Poté vlasy umyjte šamponem. Pro dlouhodobější vlasovou kůru nechejte působit 20 minut, poté vlasy umyjte. Orientační maloobchodní cena je 99 Kč.

Reklama