Western a kouzlo Divokého západu u s.Oliver

s.OliverSérie pánských triček německé módní a lifestylové značky s.Oliver na motivy známých komiksů a animovaných seriálů pokračuje. Opět v srpnu nabídnou prodejny s.Oliver barevná trička s potiskem, tentokrát inspirovaná původně belgickým komiksem Lucky Luke. Chybět samozřejmě nebude stejnojmenný hlavní hrdina – světem se toulající kovboj a lovec lidí Lucky Luke se stéblem trávy v ústech a bílým kloboukem. Dále se objeví jeho věrní společníci -  kůň Jolly Jumper a pes se šerifským odznakem Rantanplan, nebo kultovní zlotři Bratři Daltonovi.

Osamělý pistolník Divokého západu Lucky Luke se toulá světem a chrání ho před bandity, lupiči a podvodníky, přičemž nakonec vždy suverénně zvítězí. Jedná se o fiktivní osobu z  animovaných komiksů a později i seriálů či televizních filmů, kterých je v současné době několik desítek. Postavu v roce 1949 ztvárnil belgický výtvarník Morris a postupně se o toto lehce ironizované a vtipně pojaté téma amerického westernu začali zajímat i další výtvarníci, kreslíři a scénáristé nejen z Belgie. Nechybí ani knižní podoba v českém vydání.

s.Oliver

Zdroj: http://cs.wikipedia.org

Nechte se inspirovat - hravosti není nikdy dost. Typickým motivem je například Lucky Look se stéblem trávy v ústech na svém koni Jolly Jumper. Bavlněná pánská trička pořídíte za částku 549,- Kč.

Více informací o módní značce s.Oliver včetně přehledu prodejen naleznete na www.soliver.cz anebo můžete navštívit Facebook s.Oliver www.facebook.com/s.Oliver.cz.

Reklama