používá naše čtenářka s nickem ffly. Také to slyšíte poprvé? Prý to na její „myší“ kštici skvěle zabírá a vlasy vypadají skvěle.

O krásným vlasech se v mém případě vůbec nedá mluvit. Co na tom, že jsem se narodila, jako vlasatá, kudrnatá a černovlasá holčička. Kdyby na to neexistoval důkaz ve formě fotek, tak neuvěříte ani vy. Z toho všeho mi zbylo  - no zbyl myší chlup.....

Asi budu vyjímka, ale mě na můj defektní porost hlavy pomáhá právě léto, slunce a slaná voda. Nevím proč. Od moře přijíždím s téměř normálními vlasy - tedy v porovnání - s čím tam odjíždím. Stajlování u moře moc nepřichází v úvahu, vlasy se lepí, jsou vlhké, takže pro mě existují pouze dvě možnosti v závislosti na délce myšího chlupu. Buď je krátký a v tu chvíli pomáhá slušivá, či méné slušivá hučka (jednu dovolenou jsem ji první den koupila a sundala až doma) a v případě delšího myšího chlupu zabírá docela dobře skřipec.

Nedělám nic jinak, co bych nedělala ani doma - t.j. použití své oblíbené masky z výtažku z býčích koulí - pardon žláz - dělá divy bez slunce i s ním.

Přesto pořád toužím :) po záplavě krásných, hustých, zdravých, lesklých, dlouhých a nejlépe i vlnitých vlasů. Tak snad někdy v příštím životě.

Ffly

Milá Ffly, doufám, že jste si z nás nevystřelila. To až se budou čtenářky ptát po vlasové masce s výtažkem z býčích žláz

Text nebyl redakčně upraven

Reklama