Další příspěvek přišel od čtenářky s nickem Seboosis, která si podpatky musí nechat ujít. Jak to dopadne, když udělá občas výjimku, se dočtete v jejím příběhu, za který děkujeme.

Hezké odpoledne všem. Když vidím kolik krásných bot je všude v obchodech, někdy mi bývalo až do pláče. Ze zdravotnich důvodů si bohužel podpatky moc často dovolit nemůž a tak mi nezbývalo, než u všech těch přenádherných lodiček slintat... I když je sem tam na nohy hodím (a posléze tři dny nechodím vůbec), opravdu je mi líto vyhazovat někdy i tisíce za něco, co využiji 3-4x do roka. Pro mě by to byl luxus. Už jsem si zvykla a "stal" se ze mě sportovní typ, takže teď už nejradši tenisky.

Naposledy jsem byla "donucena" vzít si podpatky na diskotéku ve stylu salsy. Kamarádka mě po roce vytáhla a prý nemůžu jít v teniskách. Tak jsem se nastrojila, dala úzké džíny, obula kozačky a vyrazilo se. Jaké bylo moje překvapení, když jsme prošly všemi kontrolami a dostali se k samotnému místu dění... Písek. Všude byl písek. Salsa totiž byla stylově udělána na "pláži". Nejdřív se mně draly do očí slzy, ale pak to přešlo a já měla chuť vraždit, hlavně kamarádku. To jsem klidně mohla na nohy dát žabky a vypadalo by to líp než všechno ostatní. Tak jsem se tam asi pět hodit bořila, zarývala, brodila vším tím pískem. K tanci jsem se nedostala a většinu času jsem strávila opřená o bar, koketujicic se svalnatým, do půl těla vysvlečeným barmanem. To bylo jediné plus z celé diskotéky. A barman ty podpatky stejně ani neviděl.

Já jsem tři dny rozhýbávala nohu a byla jsem šťastná, že zas budu moct obout jedny z mých tenisek.

A mé oblibene kousky?

tenisky

tenisky2

Seboosis

Vidíte, kolik ušetříte, když si nekupujete lodičky. Takové tenisky přece také nejsou zrovna levné.

Jaké boty máte nejraději vy, milé ženy-in? Podpatkové, nebo raději sportovní? Co vás odrazuje od nošení vysokých podpatků? Nebo vám vysoké podpatky nevadí? Jak vysoké musí být, abyste se v nich cítila pohodlně? Co je pro vás při koupi bot nejdůležitější? Jaké boty jste si koupila naposledy? Měly podpatek, nebo byly spíš nízké?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama