takže v mém šatníku najdete snad všechny barvy, co existují, píše ve svém dnešním příspěvku čtenáčka s nickem malinke-kote. Ale přece jenom některé barvy preferuje více a jiné jsou zastoupeny minimálně. Více podrobností se už dočtete v této čtenářské novince

Přeji všem pěkný den, abych pravdu řekla tak já barevnost miluji. V každém ročním období se oblékám do barevných věcí, ať je jaro nebo zima. Ve skříni najdu snad veškeré barvy, které existují. Od bílé až po černou, takže se oblékám podle nálady. Někdy mám náladu na černou, někdy zase na modrou, a nebo růžovou či žlutou. Neřeším zda je teplo nebo zima. V obchodech si člověk dokáže najít většinou barvu svého vkusu, takže mě barevnost v obchodech opravdu vyhovuje.

Barvy ale které mám opravdu nejraději a nejčastěji nosím je černá, modrá, zelená, červená a růžová. Těch ve skříni najdete u mě většinu. Hnědé barvy mám nejméně, ale jinak opravdu si ráda obléknu jakoukoliv barvu. Zrovna včera jsem sháněla zimní bundu k budoucím narozeninám a nakonec našla. Sice je růžovo-bílo-černo-šedivá ve tvaru šachovnice, ale to mi vůbec nevadí. Alespoň ze mě vyzařuje šťastnost a spokojenost. Nekoukám převážně na barvy, pokud tedy hodně nesvítí, ale spíše koukám na vzhled jak věci vypadají a jak mi sedí nebo sluší.

Já mám asi velké štěstí, že mohu vlastně nosit jakoukoliv barvu, protože mně opravdu sluší veškeré barvy. Ani sama nevím, která barva mi sluší nejvíce. Já se ráda obléknu někdy jenom do černé barvy a nebo také do hodně barevných věcí. Tím myslím, jako že si vezmu třeba růžové triko, černý svetr, bundu červenou a nebo teď už novou krásnou zimní bundu. Když jsem opravdu hodně spokojená a hezky jsem se vyspala, tak si vezmu hodně barevných věcí, ale když se mi dobře nespalo nebo jsem nějaká přešlá, tak to neřeším a vezmu si pouze černé věci.

Také si beru i doplňky dle oblečení. Co se týká třeba naušnic, tak si beru podle barvy svého oblečení. Mám alespoň 50 druhů naušnic, takže není pro mě problém si vybrat ze své velké sbírky dle svého oblečení. Jediné co mám jen jedno, je čepička a šála. Ale zase na druhou stranu šála černo-bílá se hodí k veškerému oblečení a hnědá čapka docela také. Rukavičky jedině černé, které dobře v mé nové bundě vyniknou. Když už se jednou za čas chystám namalovat oči, tak si je maluji také barvou dle oblečení. Když mám modré triko, tak si dám modré a nebo spíše šedivé, když hnědé tak zase hnědé stíny akorát když si beru černé triko, tak si nedám rozhodně černé stíny, ale šedivé. Jediné co bych si na oči také nedala jsou žluté barvy a moc světlé. Když už se mi barva nehodí k triku tak alespoň ke svetru nebo k mikině.

Když se tak, ale podívám kolem sebe, tak mi spíše příjde že se lidé barev bojí a moc do barevnosti nejdou. Většinou mají tmavé oblečení, hlavně když je podzim a zima. Černé kabáty, černé svetry či mikiny a nebo ještě bílé, ale to je asi tak vše. Bílou bundu bych si nikdy nepořídila. Proč? Protože na ní jde vše vidět a musí se dost často prát. Mám raději bundy, na kterých není vidět moc špína a nemusí se tak často prát. Je pravda, že moje nová bunda je světlá, ale snad to nebude tak horké, když to jsou jenom malé kostičky sem tam bílé.

Užijte si dnešní den ať už barevně nebo ne. Já mám ráda strašně barevné věci. U člověka to opravdu vyzařuje že je šťastný, spokojený a nic ho netrápí. Přeci jen černá je taková neutrální smutná barva.

malinke-kote

Milá malinke-kote, díky za podrobný příspěvek o tom, co ráda nosíte a jaké barvy jsou vám milé

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Dělíte své oblečení podle barevnosti ročního období: Ovlivňuje váš vztah k barvám počasí? Oblékáte se barevně podle nálady, nebo podle toho, jak se vyspíte? napište nám také na dnešní barevné téma.

N avaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Pokud budete patřit mezi tři nejrychlejší, které pošlou příspěvek mezi 10-11 hodinou, připíšeme vám ještě 500bodů. Tak si pospěšte

 

 

 

Reklama