K tomuto odvážnému kousku se odhodlala čtenářka s nickem Datura, neboť její manžel má kromě nakupování potravin k nákupům odpor. Jak to nakonec s oblekem dopadlo, můžete posoudit na fotce, kterou přikládá k příspěvku.

Dobrý den, můj manžel nakupuje moc rád, ale jen potraviny. Nad letáky tráví plno času a z návštěvy obchodních řetězců si udělal koníčka nebo spíš koně. To mi vyhovuje, já tam skoro nechodím. Ovšem jiné je to, když chci, aby si obnovil šatník. To má skoro kopřivku. Dostat ho do obchodu, aby si nedej bože něco musel zkusit, to je úkol přímo nadlidský. Takže spodní prádlo a ponožky mu kupuji já, trička a svetry mu pořizují dcery. Jedna má butik, takže jednak odhadne jeho velikost a potom má přehled, co by se na něj hodilo, aby byl ve svém věku in a ne trapný. Stejným způsobem mu kupujeme džíny.

Problém nastal, když jsem si vymyslela, že už mě nebaví jeho černý oblek na plesech. Jen mi řekl, kup mi co chceš, ale do obchodu nejdu. Tak jsme ho poměřily kolem dokola a objednala jsem mu oblek s košilí i kravatou na internetu.

Bylo to docela napínavé, ale světe div se, oblek mu padnul. Ale to prý bylo zásluhou jeho konfekční figury. Stejným způsobem jsem mu objednala i zimní bundu, koženou vestu a podobně. Takže velebím toho, kdo vymyslel nákupy na internetu a manžela k nákupům nenutím, stačí, když mi schválí to, co vyberu.

Zdraví Datura

PS: na fotce je v novém obleku, je to focené bleskem, tak není pořádně vidět barva, je to asi jako bílá káva.

oblek

Milá Daturo, chválím oblek, ale ještě bych změnila střih vlasů.

Text nebyl redakčně upraven

Reklama