Máte ráda šperky? Máte ráda sex? A víte, že můžete spojit obojí dohromady? Šperky nenajdete jen v klenotnictví. Takovou „rajcovní“ ozdůbku si můžete koupit i v erotickém obchodě. Intimní šperky zrovna letí. Všechny jsou svůdné. Některé jsou vyzývavé, jiné lehce koketní, a další vyžadují od své nositelky notnou dávku odvahy. Ale muži je ocení.

 

Erotické prádlo je sice svůdné, ale i ten nejsvůdnější kousek může časem zevšednět a vy začnete přemýšlet nad něčím novým. Začnete hledat inspiraci, jak vnést do vašeho sexuálního života trochu svěžesti. Pokud hledáte něco skutečně nového, máme pro vás pár tipů. Věřila byste, že i v obyčejné bižuterii může být tolik vášně?

 

Šperky na nohu vám možná nepřijdou nijak zvlášť intimní. Pokud je v nich ale nožka hezky udržovaná s pěknou pedikúrou, určitě jen podtrhnou její krásu. Možná namítnete, že tomto období kozaček vám stejně takový šperk a krásná pedikúra budou málo platné. Ale v ložnici (nebo kterékoliv jiné místnosti) si kozačky přeci sundat můžete. Efekt se dostaví. Z kolekce intimních šperků jsou tyto celkem žádané. Partnerovi tak pohled na vaše tělo nikdy nezevšední.

 

Ozdobte si pupík. Náušnice v pupíku stále frčí, a jak se poslední dobou ukazuje, už dávno to není záležitost jen pro plochá bříška. Že nechcete piercing? I pro vás existuje řešení. Můžete si pořídit ne-piercingové ozdoby, které si nasadíte, a až si jich dosyta užijete nebo až si jich užije váš partner, můžete je zase sundat a připravit na další použití.

 

Břicho, boky nebo pas si můžete ozdobit a upozornit na své křivky řetízkem. Řetízkem kolem pasu jistě upoutáte mužovu pozornost. Chcete nenápadnou „šňůrku“, řetízek ozdobený srdíčky nebo masivní nápis SEXY? Sehnat lze cokoliv, nač si vzpomenete. Můžete být něžná víla i drsná domina.

 

Pohráváte si s myšlenkou na odvážnější model? Vyzkoušejte svorky na bradavky. O intimnosti tohoto šperku není pochyb. Svorky jsou obvykle spojené řetízky. A jak známo, prsní dvorce jsou velmi citlivou erotogenní zónou. Každý váš pohyb rozhýbe řetízky a svorky na řetízcích budou vaše ňadra neustále stimulovat. Ozdůbka působí zcela jistě velmi dráždivě na vás i na něj.

 

Ještě pořád se vám to zdá málo? Ano, dílo dotáhnete do dokonalosti, pokud si obléknete i řetízkové kalhotky. Ty už mají funkci čistě estetickou. Tento svůdný kousek sice nejspíš nepřekročí práh vaší ložnice, ale určitě přinese alespoň zpestření do vašeho milostného života. Takto „oblečenou“ vás partner zcela jistě nepřehlédne, a ať byl z práce unaven sebevíc, únava ho jistě rychle přejde.

 

Vybrala byste si nějaký? Nosíte šperky? A co říkáte na ty intimní?

Reklama