Vánoce jsou za doslova za dveřmi. A právě na to myslela značka Kenvelo a připravila pro své zákazíky řadu předvánočních novinek.

Oblečení bývá jedním z nejčastějších dárků, které nejen dostáváme, ale i kupujeme. První novinkou jsou tedy tři nové kolekce, ve kterých si vybere každý podle svého vkusu a životního stylu.

Najdete i vy vého favorita?

kenvelo

Elements - jako základní prvek, podstata sama. Tato kolekce oslovuje ty, kteří chtějí mít na sobě něco nového, ale ne příliš výstředního. Jde o klasickou eleganci, která je vždycky in.

kenvelo

Suxess je pro ty, kteří přesně vědí, co chtějí mít každý den na sobě. Něco neokoukaného! Tato veselá kolekce plná barev umožňuje nespočet kombinací ve stylu sportovní street módy.
kenvelo


Sia je prémiová kolekce, tvořící nový rozměr v portfoliu Kenvela. Je ideální volbou pro clubbing a další příležitosti, kdy se potřebujete cítit sebevědomě, chic a sexy. Sia Mia, to jsou trendy a glamour střihy za použití luxusních, vysoce kvalitních materiálů.

Druhou novinkou je nový přírůstek do rodiny Kenvelo - modelka, zpěvačka a spisovatelka Iva Frühlingová, která se stala šéfredaktorkou nového interaktivního internetového měsíčníku K - mag.

A třetí novinkou je doslova bomba v podobě předvánoční soutěže.

Ani v adventní čas totiž nenechává značka Kenvelo své fanoušky v klidu a připravila pro ně bezva soutěž, ve které můžou vyhrát zbrusu novou Alfu Romeo Mito nebo jiné hodnotné ceny jako notebook, DVD přehrávač, fotoaparát nebo mobilní telefon?

Jak na to?

Stačí nakoupit oblečení v Kenvelu v období mezi 7. 12.–22. 12. 2009, poslat číslo účtenky s odpovědí na soutěžní otázky týkající se Ivy Frühlingové na ww.kenvelo.com. a jste od výhry už jen malý kousek.

Zkuste své vánoční štěstí popadnout pěkně za pačesy a zasoutěži si.

Reklama