Styl

Oblečení, škebličky a hlavně krásné fotečky vozila čtenářka Píďulka

Čtenářka s nickem Píďulka prý dnes už moc necestuje, ale vzpomíná na doby, kdy jezdila k moři s rodiči a vždycky si musela přivézt nějaké oblečení. A představte si, že ho má stále doma a věří, že ho bude ještě někdo nosit.

Dnes prý už do zahraničí moc nejezdí, ale vzpomíná na doby, kdy hodně cestovala s rodiči a vždycky si musela přivézt nějaké oblečení. A představte si, že ho má stále doma a věří, že ho bude ještě někdo nosit.

Krásný den všem, musím se přiznat, že teď už moc necestuji, ale když jsme ještě jezdili do zahraničí k moři, vždycky jsem si musela něco přivézt. Jako náctiletá jsem milovala sukýnky a šatičky, takže hadříků z dovolené muselo být vždycky hodně. Mám jich plnou skříň, a i přesto, že mi už nejsou, mi je líto je vyhodit. Počítám s tím, že je po mě ještě někdo unosí, i když nevím, kdo, když mám syna a ne dceru.

Kromě hadříků a oblečení jsem měla vždycky plný kufr mušliček a škebliček, které teďka zdobí naši skalku na zahrádce. Vždycky, když se na ně podívám, představím si tu nádhernou přírodu, moře, sluníčko a památky, které jsem navštívila.

A na co jsem byla nejvíc ujetá. Měla jsem z každé dovolené tisíce fotek, které jsem si nechala vyvolat, abych měla památku. Alba jsou plná krás z dovolené a já doufám, že se tam ještě někdy podívám.

Když to tedy shrnu - nejvíce jsem si domů vozila oblečení, škebličky a mušličky a hlavně krásné fotečky.

Přeji vám všem hezký zbytek dne a já si jdu ty krásné fotky znovu prohlédnout, když už letos opět nikam nepojedu.

Zdraví vaše čtenářka Píďulka.

Nemohu si pomoct, ale z vašeho příspěvku je cítit smutek, nebo lítost. Proč už nejezdíte? Nechcete, nebo z nějakého důvodu nemůžete?

A co vy, zcestovalé ženy-in? Napíšete nám ještě některá k dnešnímu tématu? Co jste si přivezla z dovolené? Co si nejčastěji vozíte z cest na památku? Jsou to krásné nepraktické maličkosti, nebo třeba umělecké předměty?

Pochlubte se na redakce@zena-in.cz

   
25.08.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [2] pidulka [*]

  Odpovím na otázku, proč už nikam nejezdím. Důvodů je několik. Za prvé jsem geneticky sdědila tvz. Leydenskou mutaci, takže když bych chtěla letět letedlem, tak jedině s injekcemi a každodenním pícháním do břicha na ředění krve. A za druhé mám malého nedonošeného prcka a nevím, zda to nesdědil po mě, tak raději čekáme, až bude starší. A autem je zase riziko, že malej tu cestu nesnese. Je stále kontrolovaný u lékařů. Ale určitě mám v plánu se v budoucnu ještě někam podívat. Samozřejmě s celou rodinou.Sml22

  superkarma: 0 25.08.2011, 15:18:09
 2. avatar
  [1] átéčko [*]

  Tak tobě fandím, abys jela znovu a fotila, abys měla zovu plná alba, nebo pc fotek. Jsi můj člověk!!!Sml79Sml67

  superkarma: 0 25.08.2011, 15:12:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme