Role se vyměňují. Zatímco tepláky se nosí i do společnosti, do přírody si můžete vyrazit v trendy oblečení. Nikde přece není řečeno, že by vám to nemohlo slušet třeba na horské chatě.

Berte tato slova opravdu s rezervou. Volnočasové oblečení podřizujeme aktivitám, které v něm chceme provozovat. Tato kolekce značky s. Oliver není určena ke sportování, či horským túrám, ale spíš pro volný čas trávený procházkami a odpočinkem. Nenechte zmást místem, kde je kolekce nafocena. V takovém oblečení vám to bude slušet nejen na krásné horské chatě, ale i na víkendu s přáteli, při procházkách městem, nebo na výletech.

Outfity jsou sestaveny podle posledních trendů s ohledem na pohodlí a uvolněnou eleganci.

Tomu odpovídají i materiály: denim, manšestr, kůže, vlna a úplety. A samozřejmě aktuální vzory jakými jsou kostky a žakár.

Neméně důležitou roli hrají doplňky, které oblečení nejen dotváří, ale svým způsobem i určují, kam ho nosit. Ať už jsou to šály, čapky, návleky, rukavice, pásky, nebo boty.

Nic vám přece nebrání v tom, abyste pohorky a pohodlnou kotníkovou obuv vyměnila za kozačky na podpatku. Záleží jen na vašem pocitu a samozřejmě stylu.

Foto: s. Oliver

Oblečení značky s.Oliver koupíte v Centru Černý Most

Více na www.centrumcernymost.cz

Čtěte také:

 

Reklama