Mezi hlavní triumfy kolekce patří v horských podmínkách samotnými dětmi prověřené lyžařské ponožky, pohodlné čepice a bunda uzpůsobená pro poslech hudby.

ice

Průkopník outdoorového oblečení z merina společnost Icebreaker nabízí kompletní kolekci pro zimní dětské radovánky, najdete v ní topy, tílka, legíny, bundy, ponožky a čepice pro děti ve věku 1 až 14 let. Hitem pro děti v období podzim/zima 2012 je bunda Camper Jacket, která je vybavena náprsní kapsou s otvorem, kterým lze snadno provléknout sluchátka od MP3 přehrávače. Ty se tak přestávají zašmodrchávat a motat pod nohy, což jistě mladí hudební příznivci ocení. „Camper Jacket je vyrobena z měkkého luxusního materiálu Realfleece z čistého ovčího merina, které si tolik oblíbili dospělí zákazníci, je úžasně hřejivá, pohodlná a přitom lehká. Navíc můžete Camper Jacket vrstvit a nosit ji pod nepromokavou vrstvou, ale i při samostatném nošení dobře odolává mrholení a vlhkosti, čímž se stává ideálním řešením pro děti, které odmítají nosit větrovky,“ vysvětlil Marketing & PR Manager Icebreaker Czech Republic s.r.o. David Chovanec.

Za povšimnutí stojí rozhodně také mikina s kapucí Adventure Hoody opatřená praktickou kapsou vpředu, která je vynikajícím svrškem na každodenní nošení. Účinnou zbraň proti nastydnutí poskytuje čepice Camper Hat upředená z nekousajícího materiálu Realfleece.

Kolekce se může pochlubit novými potisky. Například na topech s dlouhým rukávem a mikinách s kapucí najdeme medvědy na skateboardu, motiv roztříštěného ledu nebo ručně kreslené japonské motivy ptáků. „Tištěné motivy určené pro dětské oblečení rozdělil Icebreaker do dvou kategorií, roztomilé potisky s motivy zvířátek pro děti ve věku jeden až čtyři roky a odvážnější, nápadité potisky pro věkovou skupinu pět až čtrnáct let,“ informoval David Chovanec. Barevná škála kolekce Icebreaker Kids se také rozšířila o syté hluboké tóny. Mezi nové odstíny patří Cherub (sytě růžová), Grass (intenzivní zelená) a Gulf (zářivě modrá), která bude pro dívky skvělou alternativou k růžové. „Nové odvážné barvy se objevují i na podkolenkách Snow Mid, které nedávno podrobil náročným testům v horách lyžařský tým Icebreaker složený z pěti dětí ve věku pět až dvanáct let. Každý z členů týmu nosil devět dní jeden pár lyžařských ponožek Snow Mid, ty v testu obstály beze ztráty jediné hvězdičky, ani po takové době nezapáchaly a zabránily vzniku puchýřů i odřenin,“ řekl Chovanec a dodal, že názory dětí i rodičů na oblečení jsou pro Icebreaker nesmírně důležité proto, že se firma snaží nabízet takové oděvy, které budou děti stále rády nosit a nezůstanou viset ve skříni.

Vrstvený systém oblečení z vlny ovcí merino od Icebreakeru zaručuje bezpečnou ochranu dětí před chladem, ale zároveň je prodyšný, čímž zabraňuje přehřátí. K výhodám merina náleží jeho měkkost, odolnost proti slunci, ohni i zápachu. „Rodiče také jistě ocení snadnou údržbu oděvů Icebrekaer, neboť je můžete prát bez problémů v pračce, rychle schnou a není potřeba je žehlit,“ uzavřel Chovanec.

Fotografie celé kolekce Icebreaker Kids podzim/zima 2012 naleznete ZDE.

Reklama