Styl

Oblečení a pomůcky pro relaxaci a uvolnění

župánekNádherné uvolnění. Každodenní starosti jsou často vyčerpávající, proto si zasloužíte nerušené chvíle odpočinku. Naše nová kolekce Vám nabízí vše, co budete k dokonalé relaxaci potřebovat.

Převlečte se do pohodlného oblečení, které Vás nikde nebude tlačit ani škrtit a dopřeje Vašemu tělu volnost. Díky němu se můžete dokonale uvolnit a možná v něm i spokojeně usnete. Začněte se věnovat jen a jen sobě - stres a napětí na Vás budou najednou krátké.

kalhotyVedle měkoučkého a neskutečně pohodlného oblečení jsme pro Vás připravili výrobky pro jemnou péči o pokožku a přípravky pro osvěžující masáže, které Vás báječně uvolní a zbaví stresu. Nemusíte chodit do drahých salónů krásy, dokonalou relaxaci si můžete dopřát i u sebe doma - i díky pomůckám na manikúru a pedikúru. Zveme Vás na wellness pro tělo i duši!

pomůcka, tričko

S naší nabídkou budete krásnější a přitažlivější - odpočinete si a znovu naberete tolik potřebné síly. Prodej bude zahájen v týdnu od 23. srpna 2010 v síti obchodů Tchibo a v prodejních místech obchodních řetězců a také v e-shopu www.tchibo.cz již od 18. 8. 2010.

Registrujte se v našem e-shopu a získejte automaticky dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www-tchibo.cz v hodnotě 100 Kč.
Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Můžete také soutěžit o 5 poukazů v celkové hodnotě 2500 Kč, které lze využít při nákupu na www.tchibo.cz.

Soutěž naleznete zde.

lupa

   
19.08.2010 - Móda - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] besiktas [*]

    Cítit se pohodlně je pro mě nejdůležitější. Nemám ráda takovéto upnuté a elegantní oblečení, ve kterém se musím každou chvíli kontrolovat. Raději volím nějaké sportovní, abych se cítila dobře celý den. Nakupuji ráda na www.kevinfashion.cz, kde mají i oblečení, které vypadá elegantně a je zároveň pohodlé Sml16

    superkarma: 0 10.01.2013, 22:05:34
  2. [1] Klára Křížová [*]

    Pomůcku na masáž hlavy máme v kanceláři a vždycky se při masáži smějeme Sml30Sml52 Sml30

    superkarma: 0 19.08.2010, 12:21:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme