Tip Terezy Maxové:

Objevte samu sebe s pleťovou řadou Natural Skincare od Oriflame

 

Vaše pleť si zaslouží mimořádnou péči. Díky spojení kvalitních přírodních surovin a moderních vědeckých postupů vyvinuli vědci z Oriflame řadu přírodní péče o pleť, aby pomohli ženám ke krásné a zdravé pleti. Přírodní švédská kosmetika Oriflame vám dává záruku, že všechny výrobky jsou vyrobené na přírodní bázi. Za uplynulých 40 let existence Oriflame nebyly výrobky nikdy testovány na zvířatech. Snažíme se, aby přípravky péče o pleť byly snadné na použití a zároveň maximálně účinné, proto je tato řada určená pro všechny typy pleti a pro každého, kdo chce mít krásnou pleť. Objevte sílu přírody, objevte v ní samu sebe.

 

„Ideální pro dokonalý make-up je krásná, čistá pleť bez nedokonalostí. Tip, jak udržet pleť stále čistou a svěží, je používat pravidelně ráno i večer Čisticí tonikum Natural Skincare. Pleťovou kosmetiku Natural Skincare si pamatuji již z prvních katalogů Oriflame. Její obaly se vrátily ke svému tradičnímu a přitom elegantnímu vzhledu, který jsem si velmi oblíbila. Jsem moc ráda, že obsahuje osvědčené přírodní ingredience. Tuto řadu bych doporučila všem dívkám a ženám, které volí jednoduchou, a přesto účinnou přírodní péči o pleť pro každý den. Vždyť právě v jednoduchosti je krása.“

Tereza Maxová

 

 

Klíčem ke zdravé a bezchybné pleti je každodenní pětiminutová péče, která obsahuje čištění, výživu a hydrataci. Nejdříve vyzkoušejte Čisticí tonikum s výtažky z habru a heřmánku pro osvěžení pleti. Kombinuje čistění i tonizaci v jednom. Aplikujte pomocí vatového tamponu a poté opláchněte. Jednou týdně použijte Jemný abrazivní čisticí krém s částečkami z mandlových skořápek, výtažkem z břízy a olejem z avokáda pro zjemnění a rozzáření pleti. Vmasírujte jemně na vlhkou pokožku a poté důkladně opláchněte. Pro dokonale hydratovanou aplikujte po čištění a tonizaci Denní krém SPF 15, který obsahuje účinnou kombinaci hydratačních složek: Prvosenkového oleje a výtažku z břízy, která pomáhá chránit suchou pokožku v každém počasí. Večer sáhněte po bohatém Nočním krému s obsahem účinné směsi oleje z prvosenky, pšeničných proteinů, bambuckého másla a vitaminu A pro oživení suché pleti během spánku. Pšeničné aminokyseliny pronikají do pokožky a hydratují ji zevnitř. Olej z prvosenky zlepšuje elasticitu pleti. Vitamin A podporuje tvorbu nových buněk a posiluje obranyschopnost organizmu. Nezapomínejte, že i unavené oči si zaslouží mimořádně šetrnou a účinnou péči. Tu jim poskytne Osvětlující gel s heřmánkem, který pomáhá zmírnit otoky v okolí očí. Obzvláště jemně hydratuje a zklidňuje unavenou a citlivou pleť v okolí očí. Obsahuje zjemňující výtažek z heřmánku a antioxidant vitamin E zlepšující povrch pleti.

I vaše pleť se může cítit skvěle díky jednoduché a účinné péči. S Oriflame je to snadné!


 

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o nabídce pleťové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Reklama