Domácnost

Objevte nový zlatý standard pro vaši myčku! Objevte nový Somat Gold!

Nový Somat Gold s účinným aktivátorem odmáčení

somatAutomatická myčka nádobí je pro každou hospodyni neocenitelným pomocníkem. Pro dosažení perfektního výsledku a odstranění připálených skvrn však bylo občas nutné nádobí předem umýt nebo nechat alespoň odmočit. To je nyní ale již minulost! Značka Somat společnosti Henkel ČR přichází na český trh s novými tabletami Somat Gold se speciálním aktivátorem odmáčení, díky kterému bude nádobí perfektně čisté bez ohledu na to, jak odolné jsou skvrny. Objevte nový zlatý standard automatického mytí nádobí - nový Somat Gold.

Nový Somat Gold je obohacen o novou, vylepšenou recepturu s účinným aktivátorem odmáčení. K jeho aktivaci dochází okamžitě, naruší tvrdý povrch krusty a proniká hluboko i do velmi odolných skvrn od jídla včetně připečenin. Díky nové obohacené receptuře   s enzymy odstraňujícími škrobové skvrny je Somat Gold obzvláště výkonný proti nejodolnějším skvrnám, mezi něž patří připečené brambory nebo zbytky těstovin. Externí testy navíc prokázaly, že nový aktivátor odmáčení obsažený v Somatu Gold má i výrazně vyšší výkon v odstraňování skvrn od čaje a škrobu.

Somat Gold vám dopřeje maximální pohodlí při mytí nádobí. Již žádný stres a práce navíc spojená s komplikovaným předmáčením těžko odstranitelných skvrn. Prostě dejte nádobí ze stolu přímo do myčky a bez dalších starostí nechejte Somat Gold odvést svou práci. Výsledkem bude pokaždé dokonale zářivě čisté nádobí bez jakýchkoli zbytků.

Nové tablety Somat Gold se na českém trhu objeví v průběhu července 2013  v nepřehlédnutelném moderním zlatém obalu v uvedených velikostech balení s doporučenými maloobchodními cenami: M balení (24 tablet) za 199 Kč, XL balení (48 tablet) za 359,90 Kč a Mega Pack (72 tablet) za 499,90 Kč.

Nový Somat Gold se okamžitě pustí do nejodolnějších skvrn – čisté hrnce, perfektně umyté pánve, lesknoucí se zapékací mísy, zářivé příbory a sklenice, po každém zapnutí myčky a bez jakéhokoliv dalšího úsilí! Vy si užijte jídlo s rodinou a přáteli, nový Somat Gold se postará o vše ostatní.

Více informací najdete na stránkách www.somat.cz

somat1

   
23.08.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme