.

Objevte kouzelnou souhru barev, která je odrazem Vaší duše. S Gabriellou Salvete rozzáříte svou vnitřní krásu i navenek

Styl

Objevte kouzelnou souhru barev, která je odrazem Vaší duše. S Gabriellou Salvete rozzáříte svou vnitřní krásu i navenek

Objevte novou řadou dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete Riflessi.

gab

Gabriella Salvete je kosmetická značka, která se zrodila spojením jemnosti, touhy a smyslnosti. Rozumí ženské duši, inspiruje se snem, inspiruje se životem a pomáhá rozzářit skrytou vnitřní krásu žen, protože sama je jedinečná a přitažlivá. Se svou nespoutanou italskou vášní a nekonečnou fantazií dala vzniknout nové řadě Riflessi, která je odrazem emocí, krásy a života a s níž může každá žena okouzlit svět svou vnitřní krásou.

gab

Život je plný nádherných okamžiků, prožitků a krás. Život je cesta, po které jdeme a která se prolíná s cestami těch druhých, které milujeme nebo jen míjíme. Na cestě životem potkáváme lásky, o kterých si myslíme, že potrvají věčně a u kterých jsme překvapeni, když skončí. Potkáváme i ty, od kterých se učíme, kteří nás motivují a kteří nás inspirují. Život, stejně jako žena, v sobě skrývá spousty krás a nová dekorativní kosmetická řada Riflessi je jejich odrazem.

Dekorativní kosmetická řada Riflessi si je vědoma krásy, která nás obklopuje a krásy, která se ukrývá v nás. Proto jedině s Riflessi dokážete rozzářit vaši vnitřní krásu navenek. Je inspirována barvami života, prožitky a láskou nejen k druhým, ale i k sobě sama.

S dekorativní kosmetickou řadou Riflessi vynikne nejen váš pohled, rty - které se stanou neodolatelnými, pleť - která bude sametově hebká, ale i vaše nehty budou hrát barvami emocí.

gab

Laky na nehty Riflessi jsou pro vás stvořeny ve čtyřech odstínech, se kterými snadno sladíte nejen své oblečení, ale zejména náladu. Laky obsahují zpevňovač, díky kterému jsou nehty posílené, vyživené a který brání jejich lámavosti. S plochým štětečkem se navíc stane aplikace snadnou hrou. Od teď bude každý váš dotek nebo pohlazení nezapomenutelným okamžikem dne.

Také krémy na rty jsou k dispozici ve čtyřech odstínech, aby slova, která se linou z vašich úst, získala vždy nový rozměr. Po nanesení těchto krémů na rty jsou rty hydratované, chráněné a neodolatelné. Vždyť rty jsou bránou vašich emocí - prochází přes ně nekonečně mnoho slov, které se snaží vyjádřit, co máte na srdci. Ovšem nejkrásnější „slovo“, které můžete druhým „říct“, je polibek.

gab

Oči jsou okna do duše a společně s řasenkou a tekutými očními linkami z dekorativní kosmetické řady Riflessi bude váš pohled neodolatelný. Nejen, že díky řasence i očním linkám budou vaše řasy vyživené, prodloužené a hydratované, ale růstový stimulátor obsažený v obou výrobcích navíc brání i jejich vypadávání. Jedinečný pohled, který díky Riflessi získáte, oceníte vy i vaše okolí. Nechte za sebe mluvit svoje oči. Jedině ony dokážou prozradit vaše skutečné pocity, přání a tužby.

gabgab

Ve vaší tváři se odráží každá radost, každý smutek a každá starost, která se mění ve vrásky. Ale hloubkově hydratační pudr s dlouhotrvajícím efektem dokáže proti takovým známkám stárnutí bojovat a zároveň vaši pleť hydratovat. Díky tomuto pudru, který je vám k dispozici ve třech odstínech, bude pleť okamžitě rozzářená, sjednocená a na dotek sametově hebká. Pečujte o svou pleť. Nikdy nevíte, komu se o vaší tváři zdá.

gab

Nechte se inspirovat životem, touhou a krásou. Nechte svoji duši, aby za vás mluvila. Nechte svoji vnitřní krásu zazářit navenek a buďte jejím jedinečným odrazem. Buďte Gabriella Salvete.

   
22.09.2011 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] Bosorka68 [*]

    Vnítřní krása. Je to skoro jako vnitřní lékařství :)

    http://www.znamylekar.cz/hodnoceni-lekaru/vnitrni-lekarstvi

    superkarma: 0 18.11.2013, 02:30:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme