Rodina

Objevte jeden svět pro rodiče i děti na stránkách www.duplosvet.cz!

DuploVíte, kde najdete nejen hry a zábavu pro vaše děti, ale také zajímavé informace nebo tipy od ostatních rodičů? Nové stránky www.duplosvet.cz nabízejí obojí. Přinášejí zábavu v podobě jednoduchých a kreativních her pro děti, ale také zajímavé informace pro dospělé. Stránky jsou světem plným zábavy a nápaditým a moderním ztvárněním přinesou radost, hru i rozvoj nejen do dětských pokojíčků.

Stránky www.duplosvet.cz přináší rodičům moderní způsob, jak děti připravit na budoucí život veselou a hravou formou. Jsou určeny pro české rodiče a je tedy samozřejmostí, že jim budou ve videích i článcích radit čeští odborníci a specialisté na dětský rozvoj. Navštivte www.duplosvet.cz a spojte zábavu s užitečným a příjemným vzděláváním.

Ostrovy pro děti i rodiče

Stránky jsou rozčleněny do 6 základních ostrovů (Hry a učení, Moje město, Galerie, Soutěž, Produkty a Rozvoj dítěte), z nichž každý skrývá mnoho zajímavého. Některé ostrovy jsou určeny hlavně pro dětské „trosečníky“, kteří si zde mou vyzkoušet nejrůznější zábavné hry. Na další ostrovy pak rádi zavítají hlavně rodiče, kteří si zde mohou založit vlastní profil, ukládat a prohlížet fotografie, soutěžit nebo získávat aDuplo sdílet zajímavé informace.

Rodiče se potkají na ostrově se jménem Rozvoj dítěte

Na ostrově zaměřeném na rozvoj najdou rodiče cenné informace od odborníků. Články
i videorozhovory rodičům napoví, jak nejlépe pomáhat jejich malým neposedům v rozvoji nebo jak předcházet nesnázím během růstu a formování dětské osobnosti. Víte, jak co nejefektivněji využít čas, který trávíte s dětmi? Řekli byste, že i hra může posílit i vztahy v rodině? Víte, jaké hračky jsou pro děti nejvhodnější? Na všechny tyto otázky najdete odpovědi právě na stránkách www.duplosvet.cz.

Na ostrovech zábava nikdy nekončí

Nejen učením živ je rodič, proto na stránkách najdou rodiče také zábavu. Mohou si pro sebe a pro své děti vytvořit vlastní profil, nahrávat fotografie svých andílků nebo třeba jejich výtvorů ze stavebnic LEGO DUPLO. Kromě odborných rad je zde také diskusní fórum, na kterém mohou rodiče sdílet své poznatky, zážitky nebo zkušenosti.

Navštivte www.duplosvet.cz.

   
24.05.2011 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] pinokio [*]

    Dcera si s těmito hračkami docela ráda hraje.Sml16

    superkarma: 0 01.06.2011, 18:06:40
  2. [1] diplopeta [*]

    Vypadá to skvěle. Sml59

    superkarma: 0 24.05.2011, 07:48:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme