Probuďte svoje oči! Objevte novou definici objemu s neuvěřitelně hustými řasami, které dokážou létat pořádně vysoko.

 

 

Díky zaměření značky ASTOR na nejnovější technologické inovace je nová řasenka ULTRA VOLUME “AIR MAX” první řasenkou pro maxi-objem se složením, které odporuje zákonům o zemské přitažlivosti – a jaký je to nádherný rozdíl!

 

Při použití tradičních řasenek pro zvětšení objemu mohou být řasy příliš těžké, převažují se směrem dolů a dodávají očím unavený výraz. Ale nová řasenka ASTOR s exkluzivní technologií “Anti-Gravity”* využívá principy aerodynamiky a komplex termo-mechanické fúze* a vytváří tak optimální složení.

 

Výsledek na vás udělá dojem: maxi objem, maxi důraz, mini zatížení. Řasy mají až 10krát víc objemu, až o 80 % víc nadzvednutí a získáte pocit, že jsou až 2krát lehčí než při použití standardních objemových řasenek. Navíc už nezažijete to známé zatížení, hrudkování, opadávání a otiskování.

 

Elegantní, ergonomicky tvarované balení je charakteristické holografickým dekorativním potiskem a pyšní se skutečným kosmetickým zázrakem: super kartáčkem pro super objem, který vaše řasy nadnáší. Je vyrobený z vláken odpovídajících kosmickým standardům, buduje objem řas pro jejich dokonalý glamour a předchází hrudkování a slepování. Můžete si vybrat objem intenzivní až dramatický – řasy husté nebo s mega objemem – s největší lehkostí a s nejlehčími řasami.   

 

 


SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

ŘASENKA ULTRA VOLUME “AIR MAX” OD ASTOR

 

 

 

Složení                                         Astor opět inovuje a přináší první maxi-objemovou řasenku s aerodynamickou “Anti-Gravity” technologií*. Její složení obsahuje komplex termo-mechanické fúze*. Sféry pro zvětšení objemu AirMax™ jsou 10krát lehčí než mastková výplň používaná v běžných objemových řasenkách a pigmenty jsou 9krát lehčí než standardně.

Řasám dodává maximální objem bez pocitu zatížení barvou a jejich převažování směrem dolů. Řasy jsou super lehké a neuvěřitelně husté.

Dostupná v černé a hnědé barvě.

 

 

Kartáček                                       Vyvinutý tak, aby znásoboval objem zvětšující efekt, s vlákny schválenými pro použití v kosmických technologiích. Buduje dokonalý maxi objem pro vzhled od intenzivního až po dramatický. Bez hrudkování a slepování.   

 

 

  Orientační maloobchodní cena je 209 Kč / 249 Sk

 

 

 

* patent pending

 

Reklama