23. září bude připraveno padesát jezdců, mezi nimiž najdete známé tváře a zvučná jména jako například David Koller, Petr Čtvrtníček, Ondřej Neff, Jan Svěrák, Aňa Geislerová. Tito jezdci osobně doručí dárcům jako protihodnotu originální dárcovský certifikát. Budou se dopravovat na kole, motorce, autem, lodí nebo třeba i pěšky.

Veškeré získané finance budou použity na nákup konkrétních kompenzačních a rehabilitačních pomůcek pro konkrétní děti se sluchovým postižením.

Jezdce si můžete objednat dnes od 7 do 15.30 hodin. Na telefonních číslech 220 400 020 a 603 688 620. Přispějete-li minimální částkou 100 Kč, doručí Vám dárcovský certifikát náhodný jezdec MISSE 02. Objednáte-li si doručení certifikátu konkrétním jezdcem ze seznamu uveřejněného na webových stránkách ZDE, cena certifikátu je 1000 Kč. Míru Vaší pomoci můžete určit množstvím zakoupených certifikátů. 

Akce bude probíhat v Praze a jejím blízkém okolí. Orgánizátoř však doufají, že do budoucna se podaří Missi uspořádat také v jiných městech.

Web projektu: www.misse.cz

Dnes si povídáme na téma charita. Jaký je váš názor?

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu zítřka zveřejňovat a na konci dne vybereme jeden, jehož autorku odměníme stylingovými přípravky od Avonu.

Reklama