Zdraví

Obezita zkracuje život…

Na celém světě trpí nadváhou víc než miliarda dospělých lidí a víc než 300 miliónů je obézních. Odborníci se shodují, že i malé snížení hmotnosti může zlepšit zdravotní stav, ale i odstranit mnohé nemoci vyplývající z nadváhy. S nadváhou klesá i počet let, kterých se mohl člověk dožít. U obézních lidí se vyskytuje zvýšené riziko vysokého krevního tlaku, mrtvice, cukrovky a jiných. Proto nabízí firma Achátpharma  přípravek Vital Vita-Slim jako doplněk stravy…

 

 

Vital VITA-SLIM doplněk stravy

 

 

 • Přípravek napomáhá tělu zbavit se tuku, zlepšuje efektivní využití energie a zvyšuje odvodnění organismu (snižující se možnost vzniku celulitidy).
 • Ideální přírodní přípravek, který byl vytvořen jako nenahraditelný doplněk stravy pro osoby, které chtějí redukovat svou váhu.
 • Hlavní složky – kelp, buchu, jablečný ocet, vitamin B6. 
 • Kelp – mořská řasa; jeden z nejlepších zdrojů jódu. Jód je nezbytný pro správnou a normální funkci štítné žlázy, pro produkci jejích hormonů. (Nadváha může být způsobena špatnou funkcí štítné žlázy, a proto je nutná dostatečná péče o ni.) Kelp působí jako přirozené diuretikum, doporučuje se při špatné cirkulaci krve a lymfy v případě retence vody v organismu, při pomalém metabolismu, nadýmání a zácpě.
 • Buchu – přírodní diuretikum, které preventivně působí proti retenci vody v těle. Využívá se u případů vysokého krevního tlaku, srdeční slabosti a močových infekcí. Příznivý vliv na zmírnění celulitidy.
 • Jablečný ocet – obsahuje esenciální aminokyseliny a enzymy. Tyto látky ovlivňují metabolismus cukrů a tuků, čistí organismus, omlazují, zlepšují a zjemňují pokožku.
 • Vitamin B6 – uvolňuje energii z energetických zásob organismu, napomáhá rozkládání tuků. Je zodpovědný za tvorbu hormonů, červených krvinek a enzymů.
 • Efektivita se zvyšuje vyrovnaným stravovacím režimem s rozumnou energetickou hodnotou.

 

 

 

 

 

 • Balení: 60 tobolek
 • Dávkování: 1 tobolka denně ráno nalačno
 •  
 • Cena: 117,-- Kč
   
20.04.2005 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Hanyna [*]

  Tohle si přečíst dřív, tak si je nekupuju Mám za sebou tři dny konzumace Vital Slimu - takže ještě nemůžu posuzovat Ale vydržím - uvidím

  superkarma: 0 26.04.2005, 15:34:45
 2. [6] 7658 [*]

  Já osobně nevěřím práškům a zaručeným receptům na hubnutí. Jedině úprava jídelníčku a dostatek pohybu a hlavně to mít srovnané v hlavě. Osobně jsem se přesvědčila, že hubnutí musí vyjít z hlavy, ale bez toho pohybu a stravy to taky nejde. Je pěkně tak HURÁ do přírody.

  superkarma: 0 24.04.2005, 09:38:16
 3. avatar
  [4] Zluta [*]

  Souhlasím s Vivian..Taky jsem vyzkoušela a účinek žádný.. Teda, krom šíleného průjmu několikrát denně
  Nejlepší dieta je NEŽRAT!

  superkarma: 0 20.04.2005, 10:51:04
 4. avatar
  [3] gerda [*]

  nejpodstatnější v tom článku je poslední věta. ale kdyby se to vzalo vážně, ty tobolky by se pak vůbec jíst nemusely, stačila by ta rozumná strava:)))

  superkarma: 0 20.04.2005, 10:33:17
 5. avatar
  [2] Ryta [*]

  Když tak sleduju co všechno by se mělo konzumovat za tabletky pro lepší zdraví a vitalitu člověka vyměním lednici a špajz za ohromnou lékárničku a budu požírat všemožné tabletky. Je to děs místo toho aby byly odkazy na různá fitka nebo akce zaměřené na jakýkoliv pohyb bliká na nás odevšad jen reklama na přípravky zaručující hubenou postavu chjooooooo.

  superkarma: 0 20.04.2005, 10:00:59
 6. avatar
  [1] Vivian [*]

  Tenhle přípravek na hubnutí je jedním z mála, které jsem vyzkoušela, asi proto, že je levný.
  Ale na mě osobně nezafungoval ani trochu Jedině pohyb a úprava jídelníčku

  superkarma: 0 20.04.2005, 09:43:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme