Příští týden jsme pro vás připravili hromadu zajímavého čtení a témat. Ponořte se do následujících vět a zjistěte, co je v redakci nového.

Ve středu odpoledne proběhla jako již tradičně porada našeho magazínu. Účast byla velmi skromná. Jakub Kočí vyje spolu s vlky na koně v ohradě někde pod Bruntálem a Klárka Wimmerová ještě do příští středy loví medvědy v Kanadě.

Ale zbylé dvě redaktorky se snažily, abych měl o čem psát ze všech sil.

Nejdříve Dana Haklová (povšimněte si, že jsem tentokrát napsal její jméno správně) dostála pověsti o své původní profesi. Víte jak se říká „Být hladový jako herec“. Dana sice není herečka, ale módní návrhářka. Již má za sebou nejednu divadelní inscenaci a to nejen v České republice. A tak ji mezi ty hladové herce můžeme směle zařadit. Ta přišla na poradu, uviděla tři dny staré buchty, již okoralé. A se slovy ty jsou ještě dobré, během porady tři slupla.

A pak vše korunovala. Když jsem jí vytkl, že neoslovila muže z dnešního článku, který si zkoušel boty na podpatku a nezjistila, proč to dělá, nepochválila mu jeho vkus a neseznámila se s ním. Prohlásila, že by nebyla ráda, když si zkouší pánské slipy, aby jí někdo otravoval. Nechávám bez komentáře.

A Saša Stušková, která se vrátila z Řiti těhotná, se celou dobu vymlouvala, že těhotná není, jen trpí zácpou. A pak se přiznala, že ráda objímá stromy nahá. Prý ji to nabíjí energií. Tak vás vyzývám, kdybyste věděly o nějakém ergonomicky dokonalém stromu, ke kterému se dá tulit, napište ji to místo do mailu alexandra.stuskova@zena-in.cz . Nebo běžte o víkendu na Vyšehrad, Chystá se tam prý udělat reportáž o tajemných zákoutích Vyšehradu, ale já vím své

A nyní informace z účetního oddělení. Když se Ivana Dvořáková, naše účetní dověděla, že mám následující fotografii, nejdříve prosila, poté se mračila a nakonec se uchýlila k výhružkám. Jako novinář, však cítím, že je třeba informovat o všem pravdivě a nic nezakrývat. I přes hrozící nebezpečí, nastavit za vás čtenářky našeho investigativního magazínu svůj krk. Ano, takhle vypadá naše účetní. A nebudete mi asi věřit, ale takhle vypadá, když se tváří mile.

Prosila naši fotografku Kláru, aby ji vyfotila, protože se cítila šťastná a z té fotografie je to cítit. Povšimněte si zvláště jak si drží palce, aby jí to slušelo.

ivana.jpg

Pozorně si tu fotografii prohlédněte a zkuste si tipnout, čemu se  Ivana věnuje od dětství

No a nakonec vám musím sdělit, že naše obchodní oddělení se cítí zaskočeno, že nepřináším informace z téhle části redakce.

Pokud se mi podaří přežít do příštího týdne, a Ivana nepoužije své umění, zajímavé zprávy vás čekají i za týden!

A co pro vás máme nachystáno?


  • V pondělí 1. října Jakub Kočí bude pátrat po tom, co si představujete pod pojmem Obětavost
  • V úterý 2. října vám Dana Haklová umožní se pochlubit vašimi letošními pěstitelskými úspěchy. Co vám letos vyrostlo na vaší zahrádce?
  • Ve středu 3. října Jakub Kočí bude vyzvídat, jestli umíte malovat. A těší se, že mu pošlete své malířské výtvory.
  • Ve čtvrtek 4. října, v den kdy divadlo Járy Cimrmama bude slavit své 45. výročí vzniku se budeme spolu se mnou, celý den, v duchu Járy Cimrmana, mystifikovat.
  • A v pátek 5. října Saša Stušková bude vyzvídat, zda jste někdy žárlila na své sourozence, nebo oni na vás.

Věřím, že námi vymyšlená témata se vám líbí.

Pokud máte nějaké nápady na další, pokud vám u nás něco chybí, neváhejte a napište to do diskuse pod tímto článkem, nebo spolu s redakčními příspěvky do redakčního mailu:

redakce@zena-in.cz

Přeji všem krásný prodlouženývíkend!

Reklama