Další příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Pavla. Má dceru a syna a zatím co dcera začala chodit přesně týden po prvních narozeninách, synek byl trochu línější...

O prvních váhavých krůčcích svého potomstva píše k dnešnímu tématu čtenářka Pavla...


Dobrý den,

jen jsem viděla téma hned jsem věděla, že musím napsat a jako matka se pochlubit :-) Synovi byl 31. 8. rok, a i když byl oproti dceři strašně rychlý, brzo se překuloval na břicho, plazil se, chodil po čtyřech, od 10 měsíce chodil okolo nábytku, nepřekonal dceru která své první kroky udělala v roce a týdnu, už jsem si říkala, že si dá asi pořádně načas, když v nečekané chvíli 13. 9. došel ke mě přes půl kuchyně, nejvíc mě mrzí, že jsem neviděla první krůčky, byla jsem otočená k lince, ale pak mi to krásně zopakoval a já musím říct, že jsem pyšná, jak je šikovný, i když to nebylo tak brzo jak jsem doufala, stejně jsem na obě děti moc pyšná, a i přes občasné zlobení mi dělají jen radost :-)

Pavla

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. září 2011: Jak se vaše dítě naučilo chodit?

  • Zavzpomínejte na váhavé dětské krůčky!

Své příspěvky formou příběhu zasílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Bylo to vaše malé velký chodec? A nestalo se mu v této souvislosti něco pozoruhodného? Za vůj příspěvek k můžete získat krásnou deskovou hru Včelky, kterou vydala firma Efko a je určena pro děti od pěti let. Chcete-li mít šanci hru získat, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

Uzávěrka: Příspěvek zasílejte nejpozději do 20. září 2011, 14.30 hodin.

Včelky

Reklama