Lámete si hlavu nad vánočními dárky? Čokolád a bonboniér už bylo dost. Dejte svým nejbližším dárek, který je potěší, rozvine jejich fantazii a zaručí jim příjemně strávené chvíle s lahodnými čaji Pickwick Delicious Spices.

PicwickNová řada čajů Delicious Spices Vám přináší nové vůně, prožitky, chutě a barvy. V dárkovém balení Delicious Spices naleznete krásnou porcelánovou konvičku nebo hrníček s originálním designem zelených či barevných čajových lístků.

Součástí kazet jsou také tři až čtyři balení čajů Pickwick Delicious Spices, a to zejména osvěžující Spiced Orange Picwicks intenzivní chutí pomeranče doplněnou skořicí a opuncií, Sweet Apple s chutí pečeného jablka a karamelu, Lemon Sorbet připomínající citronový sorbet se sladkým citronovým likérem, hrušku s karamelem a se skořicíCaramelised Pear, nebo Chocolate Mint inspirovaný kontrastem chutí sladké čokolády a svěží máty.

PicwickVaši blízcí jistě ocení také Kolekci 9 čajových delikates, ve které najdou všech devět jedinečných příchutí čajů Delicious Spices.

Obdarujte sebe nebo své blízké krásným dárkovým balením 4 příchutí Pickwick Delicious Spices s originální porcelánovou konvičkou, nebo balením s 3 příchutěmi Pickwick Delicious Spices s hrníčkem. Větší dárkové balení s konvičkou pořídíte za 259,90 Kč. Doporučená maloobchodní cena menšího dárkového balení s hrníčkem je 139,90 Kč. Kolekci 9 čajových příchutí koupíte za 84,90 Kč.

O čaji Pickwick:

Historie čajů Pickwick je spojena s firmou Douwe Egberts. Již v roce 1753 otevřeli Egbert Douwes a jeho žena Akke Thijsses v holandském městečku Joure svůj obchod a položili tím základy dnešní společnosti Douwe Egberts. Až do první světové války prodávali široký sortiment zboží, ale hlavně kávu, tabák a čaj. Své současné jméno získal čaj Pickwick v roce 1936, kdy ve snaze najít pro čaj Douwe Egberts více anglicky znějící jméno, navrhla žena tehdejšího ředitele název Pickwick. Inspirací jí byl její oblíbený spisovatel Charles Dickens a jeho dílo „Kronika Pickwickova klubu“.

 

Reklama