a jsem v práci, ve škole nebo v obchodě, píše čtenářka s nickem telelot o svých snech naostro, které prý znamenají skrytou touhu po tom je zraelizovat. To ale zásadně odmítá, i když občas doma naostro chodí

Hezký den:o) Zajímavé téma, mě tedy rozhodně nepobuřuje. Jako dítě jsem „na ostro“ chodila v létě do vody. Byly mi asi 4 roky a na dovolené u moře mě k tomu nutila teta (mamka mě „půjčovala“ kamarádce, která už měla děti velké a vnoučata ještě žádná), abych pak v mokrých plavkách nenastydla. Na sucho pak pro mě měla opalovačky.

Bylo mi to celkem jedno do chvíle, kdy kolem mě ve vodě začal kroužit přibližně stejně starý německý chlapeček. Pořád mi něco říkal (nerozuměla jsem mu ani slovo) a ukazoval na mě, začalo mi to být nepříjemné a utekla jsem z vody. Pak už jsem plavky ze sebe nesundala, ať se teta zlobila jak chtěla. To mi vydrželo asi do mých 30 let, kdy jsem se zase začala vracet k „nahatému“ koupání.

Jinak doma běžně na ostro chodím, většinou si totiž dávám sprchu dřív než těsně před spaním, takže už si kalhotky na sebe neoblékám. Párkrát jsem to také vyzkoušla v létě na veřejnosti, když bylo pořádné horko, ale pod dlouhé šaty, to nehrozilo, že by mě případný vítr ukázal v celé „mé kráse“... :-D:-D.

Pod kalhoty bych to nezkoušla - a to z hygienických důvodů. Ovšem nejspíš je chození na ostro stejně mé podvědomé přání, protože tak 2-3x do roka se mi zdá sen, kdy někam vyrazím (práce, škola, obchod) a z hrůzou zjišťuji, že jsem nejen na ostro, ale někdy na sobě nemám vůbec nic... a říká se přeci, že sny znamenají naše touhy.. cha,cha,cha.

Tak si jen tiše přeju, aby se mi zrovna tento sen ve skutečnost neproměnil. To radši ať se mi zdají čísla ve sportce:o)

Přeju všem krásný slunečný OSTRÝ den,

telelot

Milá telelot, pokud sny znamenají naše touhy, tak to se mi ježí vlasy hrůzou. Poslední dobou je mám dost hrůzostrašné

Text nebyl redakčně upraven

Reklama