Čtenářka s nickem kai se v oblékání s partnerem shodne a to je určitě pozitivní. Děkujeme za příspěvek na dnešní téma

Nemám moc ráda  košile a kravaty, a proto jsem ráda, že je ani můj muž nemusí nějak extra nosit (nebo spíš skoro vůbec).

Oba máme raději sportovnější styl. Od té doby, co jsme spolu, se manželovo oblékání změnilo jenom trochu - tedy o ty kousky, které ode mě dostal :)

Pravda, častěji teď nosí sportovní kalhoty a ne rifle, občas k tomu sportovní vestu, ale to je asi tak všechno. Taky by se ani společenské oblečení nehodilo k jeho zaměstnání.

Já jsem ráda, že to tak je.  Oba máme rádi jednoduchost. A když už, tak ladíme barvy a nějaké pěkné tričko s límečkem, sportovní svetr, k tomu slušné kalhoty a jde se.

kai

Škoda, že jste se víc nerozepsala, co dělá váš partner, jestli sportuje nebo má jen rád sportovní módu a jestli se třeba oblékáte podobně, abyste ladili dohromady.

Líbí se vám sladěné páry, milé ženy-in? Snažíte se s partnerem oblékat do stejného stylu? Máte podobný vkus? Jste spíšpro eleganci, nebo ležérný a pohodlný styl oblékání? Jak se podle vás oblékají čeští muži? Zaujl vás poslední dobou některý na ulici? Co měl na sobě zvláštního? Líbí se vám, když někdo vybočuje z řady a je originální? Je to případ vašeho partnera?

Napište nám na dnešní téma "Jak se obléká váš partner" na

redakce@zena-in.cz

 

Reklama