Už jste někdy sedla do letadla, které letělo někam jinam, než jste chtěla? Čtenářce Dadmě se to podařilo. Jak to nakonec dopadlo, to už vám prozradí sama...

Když nastupujete do letadla, buďte obezřetní a zvídaví, personál letiště radji třikrát překontrolujte, aby se vám nestalo totéž, co čtenářce Dadmě.


Dobrý den.
Po tom co zde čtu, tak se pokusím ty dovolenkové karamboly trochu odlehčit.I když kdyby to dopadlo, tak by to byl taky průšvih a my měli po dovolené.

Jedno léto jsme letěli do Tunisu. Náš odlet byl z Ruzyně 21.15 večer. Prohlédli jsme si letiště a jelikož jsme měli s sebou vnuka, tak jsme se rozhodli,že se již půjdeme posadit do odbavovací místnosti, kde nastupujete do letadla. Než jsme tam šli, ještě jednou mrknu venku na odletovou tabuli, kde byl odlet Monastir 21.15.hod. Okolo deváté večer přišli pozemní letušky a stewardi a začali lidi odbavovat do letadla. Podala jsem naše letenky a byli jsme vpuštěni dále. V letadle jsme se usadili, když za chvíli přišel pán a ptá se mě, jaké mám číslo sedadla. Měly jsme stejná, takže přiběhla letuška, prohlíží letenky a najednou nám říká, „ale vy sedíte ve špatném letadle, tohle je let do Egypta, vaše letadlo má zpoždění“. Takže lidi nastupovali a my se tlačili z letadla ven a nebyli jsme jediní. Pozemní personál se divil, ale pak zjistili, že udělali chybu nezkontrolovali letenky a ani před nástupem nevyhlásili číslo letu, ani destinaci kam letadlo letí. Mezi tím, co hledali ten kus letenky, který nám utrhli, tak je slyším jak se mezi s sebou baví „že tohle už by byl tedy velký průšvih“. Tak tahle partička už asi měla něco na triku. Nevím jak bychom koukali, až bychom se po startu dozvěděli, že nás kapitán vítá na palubě letadla při letu do Hurghady.

Dadma

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10.8.2012: Dovolenkové karamboly

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny vyhlásíme, která z přispěvatelek dostane slíbený dárek: kosmetiku GARNIER AMBRE SOLAIRE - krém After sun a sprej Light & silky Medium SPF20.

garniergarnier

Reklama