Styl

O zboží jsme sváděly bitvu

Musela jste se někdy v sekáči k vytouženému kousku probojovávat? Melancholická vzpomínka čtenářky Akiasare je právě na tuhle notu...


Krásný den všem!

Patříme k těm, kdo v sekáčích a bazárcích nakupují moooc rádi. Když vyrážím, říkám, že jdu na lov. Oblečení, nábytek, hračky... potěší mne každý zajímavý úlovek.

Nákupy v prvním sekáči, který se u nás před lety objevil, připomínaly trochu lov a hodně boj. Měli otevřeno jen občas a před otevřením už před vchodem stál dav lovuchtivých. Ideální bylo chodit ve skupinkách. Jakmile se otevřely dveře, bylo třeba vyrazit a ostřížím zrakem přehlédnout bojiště a pak v poklusu bleskově brát všechno, co vypadalo jen trochu použitelně. Ten, kdo dumal nad každým zajímavým kouskem, s tím jediným většinou i skončil. V sáhodlouhé frontě před jedinou pokladou jsme se pak sešli a stihly vytřídit naše úlovky. Ty odložené nám pak většinou rovnou z rukou braly pomalejší bojovnice.

Postupem doby se vyrojilo mnoho dalších sekáčů a bazarů, kde už se dá nakupovat v klidu. Přestože dál chodím ráda a mám radost z každého zajímavého úlovku, ten adrenalin mi občas kapku chybí.

Akiasare

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dnešního dne: Bazárky!

Posílejte mi dnes své příběhy a fotky s popisem na tato bazarová témata...

 • ... můj nejlepší úlovek!
 • ... moje zkušenost ze zastavárny (zastavila jsem něco).
 • ... nejkrásnější obchůdek či trh s použitým zbožím.
 • ... můj tip, kam určitě zajít na lov.

Co můžete za své příspěvky vyhrát?

Tentokrát to bude skutečně něco extra. Každý člen redakce přinesl z domova jednu použitou věc, kterou se rozhodl věnovat jako cenu. Nebojte se, nejsou to žádné blbosti, ale věci již nepoužívané. Ostatně vás se všemi věcmi v průběhu dne seznámím slovem i obrazem.

A co víc?

Dnes otvíráme diskuzi, ve které můžete samy nabízet své bazarové zboží, případně i obdarovávat ostatní čtenářky. Najdete ji zde: Bazárek!

   
28.04.2010 - Móda - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] denkas [*]

  Taky bych se o nic neprala! V sekáči nenakupuji! Párkrát tam byla ,ale nezaujalo mě to! Nějak je mě proti srsti nosit po někom cizím oblečení!Sml80 Ten boj mě připomíná ,u nás v práci vozili hadra -na ruce.Ze začátku to bylo oblečení.Jenže to lidi rozebrali a na ruce nic nezbylo!!Sml80Sml16 Taky o to byl boj!!Sml16Pak už to tam začli dávat rozřízlý!! Když to ještě neřezali ,tak jsme si tam vybrali zástěrky ,oblíkli do toho i kluka ,co snáma dělal a -pro srandu -v tom chodili!-teda jako v práci!!Né venku.Sml80

  superkarma: 0 28.04.2010, 11:39:15
 2. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Sml30 z počátku to bývaly akce, jsem raději odcházela, než se málem prát o něco a že se to stávalo,  ženský se i málem porvaly Sml68Sml30, o kousek hadříku Sml52

  superkarma: 0 28.04.2010, 09:48:56
 3. avatar
  [1] 13042000 [*]

  To by mě odradilo, to nemám ráda, takovéto Huráakce.

  superkarma: 0 28.04.2010, 09:40:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme