Téma prádlo je asi stejně zajímavé pro ženy i pro muže. Soudím tak z toho, že mi i další příspěvek poslal muž - čtenář Fulfy. A je v něm úžasná příhoda s nákupem prádla pro manželku.

Nečekala jsem, že mi dnes budou psát příspěvky i muži. A spletla jsem se, což mě moc těší! Děkuju Vám za příspěvek, milý Fulfy, a přeju krásný den.


Zdravím všechny, přeju den takový, jaký si uděláte :).

A jestli vám nebude příliš vadit, že by se k dnešnímu tématu chtěl vyjádřit i chlap, napíšu pár řádků.

Prádlo - právě pro chlapa je jeho představa spojena s různými myšlenkami. Nezastírám, že i s hříšnými. To ale raději teď pominu...

Moje žena má skříň naditou k prasknutí a prádélko tam má také svoje místečko. Nejsem žádný úchyl, ale při pohledu na krajkovou soupravičku včetně košilky se mi oči otevřou v kteroukoli denní i noční hodinu. :))

Když jsem jí poprvé kupoval soupravičku, normálně jsem se před prodavačkou styděl. Byla krajková, červená. Zrovna taková byla i moje barva v obličeji. Vybrat správnou velikost, to byly nervy. Z obchodu jsem rychle vypadl celý zpocený a těšil se, jak se bude líbit mé vyvolené. Po cestě jsem potkal budoucího šváru a pochlubil se mu svým úlovkem. Ten zpozorněl a možná vám už dochází, co po mně chtěl. Zajít znovu do onoho obchodu a koupit tu samou soupravičku pro jeho manželku. Podotýkám, že jeho žena je celé roky dosti korpulentní postavy. Takže opět ten samý proces, včetně rudé barvy v obličejích nás obou. Raději jsme zašli do hospůdky na pár piv, a tam už jsme vedli úplně jiné řeči.

Ke své milé jsem dorazil povzbuzen alkoholem a plný očekávání jí u sklenky vína předával dárek. Uřízl jsem si pořádnou ostudu. V hospodě jsem nevědomky popadl balíček šváry a moje láska nestačila valit oči na červené krajkové kalhotky, které by jí byly minimálně dvakrát. O podprsence ani nemluvě. Byl jsem ko. Ale moje žena je zlatá. Dostala záchvat smíchu a rozesmála po chvíli i mne. Tak jsme dopili lahvinku a já druhý den mazal ke švárovi pro „svůj“ balíček. Bláhově jsem se domníval, že u nich bylo veselo jako u nás. Naopak. Korpulentní švagrová se naštvala, prádýlko mu omlátila o hlavu a následovala několikadenní tichá domácnost.

No, každý jsme nějaký :)). Takže pozor, i takovýhle nákup se vám může změnit v domácí veselí anebo horor :))

Fulfy

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Máte prádlo ke speciálním příležitostem?

  • Jaké nosíte prádlo?
  • Jaké se vám líbí barvy?
  • Máte ráda jednoduché, nebo zdobené prádlo?
  • Nosíte korzety a podvazky?
  • Máte něco na speciální příležitosti?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá tentokrát kosmetiku od AVONU (Třpytivé tělové mléko s minerály Skin So Soft a Vyhlazující peeling se zázvorem a bílým čajem Foot Works). Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PRÁDLO. Předem děkuju!

avo

Reklama