Využijte ZDARMA velký happening pohybu ve více než 80 fitness centrech po celé ČR!

Česko se hýbeProjekt ´Česko se hýbe´ vznikl z jednoduché leč pravdivé myšlenky. Češi se málo hýbou, obezita, zdravotní problémy s ní související jsou na vzestupu a je nevyšší čas s tím něco udělat. Český svaz aerobiku, fitness a tance FISAF.cz proto zahájil celorepublikovou unikátní kampaň pro ozdravení českého národa za podpory řady partnerů, mezi které patří například Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (VZP ČR). Díky této iniciativě se může každý vydat 22. září do vybraných fitness center po celé ČR a vyzkoušet si tu pravou pohybovou aktivitu. Den otevřených dveří ve fitness pod záštitou ´Česko se hýbe´ k tomu přímo vybízí!

„Poslední zářijovou sobotu (22. 9.) otevře své brány více než 80 fitness center po celé ČR. V rámci ´Dnů otevřených dveří´ si lidé mohou zdarma vyzkoušet nejrůznější pohybové aktivity, které nabízí fitness centra po celé ČR. Každý se může nezávazně a zdarma seznámit s fitness profesionály, nechat si doporučit tu správnou lekci, vyzkoušet si ji a poradit se s poradci zdravého životního stylu, jak se co nejrychleji dostat do formy,“ přiblížila program prezidentka Českého svazu aerobiku, fitness a tance FISAF.cz Jana Havrdová, která se v iniciativě ´Česko se hýbe´ již řadu let angažuje.

Česko se hýbe Cílem projektu ČESKO SE HÝBE je přimět co nejvíce lidí k pokud možno pravidelnému pohybu. Snažíme se vytvořit základnu podporovatelů zdravého životního stylu a dostat se do podvědomí státního i nestátního sektoru - zdravotnictví, školy, ministerstva a samotná fitness centra. Projekt se zaměřuje na celou českou populaci od dětí až po seniory a navazuje na evropské a světové snahy propagovat pravidelný pohyb jako prevenci před civilizačními onemocněními.

„Abychom co nejvíce upozornili na pozitivní účinky pohybu na naše zdraví, pravidelně pořádáme konference a akce, jejichž součástí je pohyb samotný v propojení s edukační složkou. Máme za sebou úspěšné akce 'Den plný pohybu pro všechny´ na Kladně, 'Chcete shodit? Začni chodit!' v pražském metru a mnoho dalších. Většina akcí je doprovázena mediálním ohlasem,“ říká Jana Havrdová.

Česko se hýbe

Více informací o projektu naleznete na www.vzp.cz/pohyb

Jaká fitness centra jsou v projektu zapojena aneb kam 22. 9. zdarma vyrazit?

Navštivte například tato fitness centra ZCELA ZDARMA:

Řadu dalších zapojených fitness center naleznete na www.ceskosehybe.cz

Reklama