Málo kdo však ví, že hry jsou pro dětský vývoj nesmírně důležité. Pro dítě v předškolním věku je hra nejdůležitější činností. Pomocí hry se děti učí soustředit, dokončit činnost, hrou také zpracovávají své zážitky a zkušenosti. Důležité je také to, jaké hry a hračky pro své zlatíčka zvolíte, aby dítě nejen zaměstnaly, ale také mu pomohly ke správnému rozvoji.

lego

legoOtázku jaká hračka je ideálním vánočním dárkem řeší určitě většina rodičů i prarodičů. Chtějí děti potěšit a zároveň zvažují i výchovné nebo vzdělávací možnosti hraček, které děti najdou pod stromečkem. Vynikajícím dárkem jsou v tomto ohledu stavebnice LEGO® DUPLO®. Dávají malým tvůrcům prostor využít fantazii a stavět s jednotlivých kostek, co je napadne, ale také prostřednictvím tematických setů učí poznávat, jak to chodí ve velikém světě. Děti si vyzkouší jaké to je být lékařem, pacientem, řidičem sanitky, ale také farmářem, policistou nebo hasičem.

Vyzkoušejte se svými dětmi stavebnice LEGO DUPLO a vezměte je tak na návštěvu do Polární Zoo nebo k veterináři. Zažijte opravdový policejní výjezd nebo postavte nový kilometr dálnice. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak prostřednictvím her nejlépe rozvíjet svět vašich dětí, navštivte www.duplosvet.cz.

lego

Napiště nám, zda i u vás Ježíšek letos nechá některou ze stavebnic LEGO DUPLO.
Pomáhali jste mu ji vybírat? Která nakonec zvítězila a proč?

Vybrané tři příspěvky odměníme stavebnicí LEGO DUPLO Tygrova expedice.

Reklama