.

O Vánocích se budou plnit sny: dárkové kazety pro ženy

Dárky

O Vánocích se budou plnit sny: dárkové kazety pro ženy

Předvánoční nákupní horečka vrcholí. Pro někoho představuje tohle období opravdovou noční můru. Vybrat ty správné dárky, aniž byste strávili dlouhé hodiny v obchodech a utratili za ně celé jmění, totiž není nic jednoduchého.

Řešení přináší jako každý rok Schwarzkopf & Henkel se svojí širokou nabídkou nádherných vánočních dárkových balíčků. Díky nim bude letos předvánoční nakupování mnohem jednodušší. Ať už se jedná o vašeho tatínka, babičku nebo vybíravou kamarádku, jistě najdete něco, co o letošních svátcích splní sen každého z nich – navíc za cenu, která vyhoví každé peněžence.

S atraktivními vánočními sadami s výběrem nejprodávanějších výrobků i žhavých novinek značek Fa, Schauma, Gliss Kur a Syoss jistě každý najde důvod k radosti. Pro letošní vánoční svátky nabízí Schwarzkopf & Henkel celkem 27 dárkových balíčků, které jsou k dostání v krásných a originálních kazetách a taštičkách. K dispozici jsou také úžasné dárkové sady pro děti, které jistě vykouzlí úsměv na tváři každé ratolesti.

Značka Schauma nabízí dvě úžasné dárkové kazety vlasové kosmetiky v cenově výhodné kategorii:

 • Cotton Fresh – obsahuje šampón (250 ml) a bezoplachovou péči ve spreji (200 ml) Schauma Cotton Fresh s inovačním složením s obsahem bavlny a aloe vera, jež odstraňují nadměrnou mastnotu, pečují o vlasy a jemně působí i na pokožku na hlavě – až 48 hodin dokonalé svěžesti.
 • Cream & Oil – obsahuje šampón (250 ml) a balzám pro intenzivní péči (200 ml) Schauma Cream & Oil, jež letos o Vánocích poskytnou vlasům dokonalou regenerační péči.

Schauma

Značka Gliss Kur přináší nabídku lákavých výrobků vlasové kosmetiky pro ženy, které rády pečují o své vlasy, v prémiové i cenově výhodné kazetě a v jedné vánoční tašce:

 • Gliss Kur Color Protect (cenově výhodná kategorie) – obsahuje šampón pro mimořádnou ochranu barvy (250 ml) a express regenerační balzám (200 ml) Gliss Kur Color Protect, jež skvěle pečují o barvené vlasy.
 • Gliss Kur Ultimate Volume (prémiová kategorie) – obsahuje šampón (250 ml), balzám (200 ml) a expres regenerační pěnu (125 ml) Gliss Kur Ultimate Volume, jež dodají vašim jemným vlasům ve sváteční čas péči bez zatížení a maximální objem.
 • Gliss Kur Ultimate Repair (vánoční taška) – obsahuje šampón (250 ml), balzám (200 ml) a expres regenerační pěnu (125 ml) Gliss Kur Ultimate Repair, jež poskytnou poškozeným vlasům tu nejlepší intenzivní péči.

Schauma

Značka profesionální vlasové kosmetiky Syoss nabízí jednu cenově výhodnou dárkovou kazetu a dvě luxusní dárkové vánoční tašky za dostupnou cenu, které pomohou o Vánocích udržet okouzlující vzhled jako ze salónu, i když bude u kadeřníka zavřeno:

 • Syoss bez silikonů Repair & Fullness (cenově výhodná kategorie) – obsahuje regenerační šampón (500 ml) a balzám (500 ml) Syoss bez silikonů Repair & Fullness, jež zajistí vzdušný a lehký účes bez ohledu na typ vlasů i těm nejnáročnějším ženám
 • Syoss Volume (vánoční taška) – obsahuje šampón (500 ml) a balzám (500 ml) Syoss Volume a lak na vlasy Syoss Volume Lift, jež dodají vlasům potřebný objem a pomohou upravit účes jako od kadeřníka z pohodlí domova
 • Syoss Color (vánoční taška) – obsahuje šampón (500 ml) a balzám (500 ml) Syoss Color a lak na vlasy Syoss Shine & Hold, které zajistí optimální ochranu barveným vlasům a dodají jim oslňující lesk.
 • Schauma

V neposlední řadě jsou zde dvě smíšené kolekce pro vaše děti:

 • Pro dívky, které rády sní růžové sny, se jedná o výběr jahodové zubní pasty značky Vademecum (50 ml), šampónu Schauma pro dívky pro snadné rozčesávání (250 ml) a jemného sprchového gelu Fa Kids (250 ml).
 • Pro chlapce je zde sada se zubní pastou pro odvážné piráty Vademecum (50 ml), šampónem Schauma (250 ml) pro malé rošťáky a sprchovým gelem Fa Kids (250 ml), kterému se neubrání žádná špína.

Schauma

Cenově výhodná řada Fa pro ženy – zahrnuje sprchový gel a deodorant ve spreji nebo tělové mléko

 • Naturals – obsahuje sprchový gel (250 ml) a deodorant (150 ml) Fa Natural Care & Power pro přirozenou svěžest.
 • Sport Double Power Sporty Fresh – obsahuje sprchový gel (250 ml) a deodorant pro 72hodinovou ochranu (150 ml) Fa Sport Double Power.
 • Nutri Skin Moisture – obsahuje hydratující sprchový gel (250 ml) a deodorant ve spreji (150 ml) Fa Nutri Skin Moisture.
 • Mystic Moments – obsahuje sprchový gel (250 ml) a deodorant ve spreji (150 ml) Fa Mystic Moments.
 • Sensual & Oil – obsahuje sprchový gel (250 ml) a tělové mléko (250 ml) Fa Sensual & Oil s obsahem arganového, marulového a mandlového oleje.

Fa

Nové okouzlující kolekce dárkových balíčků Schwarzkopf & Henkel se na pultech obchodů objeví v září. Vyberte některý z balíčků pro vaše blízké a můžete se být jisti, že se nespletete. Vaše předvánoční nákupy budou letos o něco snadnější…

   
18.12.2012 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme