Domácnost

O utopeném telefonu píše čtenářka Bohuša

Proč panovala tichá domácnost v rodině čtenářky Bohuše, to se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu. Mobilní telefony a vyzvánění. Takhle to vypadá, když telefon způsobí rodinný rozkol...

Celý den si dnes povídáme, milé čtenářky, o mobilních telefonech. Další trošku do mlýna zaslala čtenářka Bohuša...


Když si manžel před jedenácti lety přinesl domů tu zvláštní vymoženost prý moderního světa, nadšená z toho jsem opravdu nebyla... nadávala jsem, pořád jsem vrčela, na co mu to asi bude... v té době za něj dal 7000Kč... byl velký, těžký, s anténou... a to ještě nebyl nový, prodal mu jej známý o tisícovku levněji, měl jej půl roku. Ale mě to nedalo a nedala jsem mu pokoj. I když, musím se přiznat, když manžel nebyl v dosahu a svou kouzelnou věcičku si zapoměl vzít sebou, začala jsem po ní pokukovat... postupem času jsem byla čím dál víc troufalejší a na tu zajímavou krychličku jsem si i šáhla, a pak když se manžel vzdálil do bezpečné vzdálenosti jsem vzala mobil, zamčela jsem se na WC a začala jsem studovat funkce kouzelné krabičky.
I když na záchodě se dlouho nezdržuji, v ten den jsem se tam zdržela o dost déle... ! Začalo mě to bavit.
Do studování jsem byla zažraná tak, že když se z kouzelné krabičky ozval pronikavý ton lekla jsem tak, že ani nevím jakým způsobem se mobil ocitl v záchodové míse! Popadla mě panika, hrůza i děs... manžel mě zabije... jeho miláček a já jej utopím v záchodě. Začala jsem řvát, ruku jsem strčila do záchodu a za anténu jsem mobil vytáhla... přiznám se, že příliš nevoněl ani mobil ani má ruka, ale v té chvíli mě to bylo jedno... potřebovala jsem jen, do té doby než se manžel vrátí telefon zprovoznit... abych zahladila stopy po nepříliš příjemné koupeli, vzala jsem kartáček s mýdlem a telefon(i ruce) důkladně vydrhla... pak jsem se pustila do vysoušení, mobil jsem rozebrala a fénem sušila, sušila a sušila. Že existuje nějaká SIM karta jsem v té době neměla sebemenší tušení, nejvíc mě děsilo, že se utrhla anténa, ale i s tím jsem si poradila... průhledná lepící páska anténu připevnila dokonale.  Ruce se mě třásly, když jsem mobil kompletovala... jenom jsem se modlila, aby manžel nic nepoznal.
Co to děláš, zařval nade mnou muž... vyrval mě z rukou „poloviční“ telefon a já myslela, že ho trefí šlak. Musela jsem s pravdou ven, byl rozčílený jako býk... já byla tááááák maličká. Samozřejmě se mobil už nikdy nerozjel a on se s tím jeho prvním mobilním úlovkem nechlubil dlouho... pouhých čtrnáct dnů než jsem ho utopila v záchodě. Dlouho u nás panovala „tichá domácnost“... a mě to opravdu mrzelo a mooooc!!!

Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

 • Zažila jste nějakou veselou historku s mobilem?
 • Máte specifické vyzvánění? A jaké?

Posílejte mi své příspěvky na toto téma dnes (11. dubna 2011) do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Posílat můžete buď své vyzvánění nahrané na server YOUtube a okořeněné nějakým vysvětlením, proč právě toto vyzvánění máte, anebo humorné historky s mobilním telefonem. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a na získání dárku: oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE. Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte napsat heslo (také níže).

mys

   
11.04.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] átéčko [*]

  ...je vidět, že se nevyznáte! ty první mobily se daly vysušit tak, že se ponořily do lihu. Vodka stačila.

   Mně spadl SE 2x za večer do vany... stačilo jej vyfoukat fénem. Je už to pět let, a i když už jej nepoužívám, funguje pořád!

  superkarma: 0 11.04.2011, 22:24:16
 2. avatar
  [3] mineralka7 [*]

  Hihihi - já před půl rokem utopila sluchátka v troubě v pekáči se sekanou - mluvila jsem s miláčkem a potřebovala při tom vařit...no a takhle to dopadlo. Ještě že mi tam nespadl mobil. Ale řeknu vám, že sluchátka vytažená z vřícího omastku docela nepěkně zavánějí Sml52Sml52

  superkarma: 0 11.04.2011, 13:13:24
 3. avatar
  [2] SNÍŽEK [*]

  syn zase spadl i s mobilem do bazénu,taky už mu nefungoval,vysoušení nepomohlo Sml15

  superkarma: 0 11.04.2011, 12:40:54
 4. avatar
  [1] Kaylie [*]

  No vida, co nás tu bude s WC a mobilem, asi častá věc....

  superkarma: 0 11.04.2011, 11:39:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme