.

O těžkých začátcích s manželovými přáteli píše čtenářka Chica

Vztahy

O těžkých začátcích s manželovými přáteli píše čtenářka Chica

Téma dne pomalu vrcholí. Další příspěvek zaslala čtenářka Chica a přečtete si v něm, jak probíhalo její sbližování s manželovými kamarády a opačně, tedy jak si manžel sedl s jejími přáteli...

Tématem jsou dne problémy ve vztazích ke kamarádům vašeho partnera. Příspěvky už mi neposílejte, téma pomalu končí.

Následující příběh zaslala čtenářka Chica...


Nevím, jestli se úplně trefím do tématu, protože zásadní problém v tomhle směru jsem řešit nemusela, ale začátky vždy nebyly lehké.
Můj manžel je v zásadě vlk samotář, tak jsem naštěstí nemusela čelit žádné smečce kamarádů, do kategorie jeho známých až přátel bych mohla započítat snad jen lidi z práce. V práci jsem se s mužem i seznámila, takže do této party jsem pronikla v rámci klábosení u automatu na kafe nebo nad záhadně vypadajícími přístroji, jejichž reklamaci jsem měla řešit.
Zato seznámení s mými kamarády si manžel bude pamatovat dlouho. Tedy, některé úseky jsme mu museli povyprávět později, ale protože na podobné akce vzpomínáme často a rádi, už by to dokázal dát dohromady i sám.
Cesta na silvestrovský pobyt na horách začala nevinně. Která ne. Copak je něco ošidného na nákupu v supermarketu? Hromadném nákupu? Několik skupinek se rozprchlo s vozíky a vracelo s ulovenými těstovinami, chlebem, máslem...tyčinkami...chipsy...rumem. A tady byla ta zrada. Hned po naložení nákupu do batohů jsme usoudili, že litrová láhev rumu je moc těžká, kdo se s ní má tahat, kdosi rafinovaný prohlásil, že se rozbila a nutně se musí vypít. Tak jsme vyrazili s plnými batohy do divočiny na Vsetínsku a cestou upíjeli z „rozbité“ láhve. Cesta byla náročná, celkem ostré stoupání, ale šťastně jsme se dovlekli ke krásné dřevěné chatě. Romantická chaloupka jak z titulní strany katalogu „Krásy dovolené v Česku“, s kamny, ale bez elektriky.
Shodili jsme bágly, vylovili zásoby a začaly některé vybrané dál zpracovávat. Moje drahé kamarádky (kamarádi se buď charakterně, nebo solidárně nevyjadřovali) se vrhly na mého tenkrát ještě jen přítele. Začaly rozebírat můj charakter, zhodnotily mé nedostatky a přidaly pár zneucťujících historek (samozřejmě zkreslených). Přítel byl tak zmožen rumem, že nezvládal argumentovat, ale u mě si získal dost kladných bodů, když těm čarodějnicím na všechno odpovídal, že jsem nejskvělejší holka na světě. Kamarádky se snažily dál a že dokáží být přesvědčivé, ale přítel se držel svého a holky to musely vzdát. Jedna ho ještě později svedla k cigaretě, i když normálně nekouří, ale to už byla jen slabá útěcha pro ty jedovaté ženské.
Samotného Silvestra jsme nakonec přežili ve zdraví (ten první večer zmohl všechny) a přítel si mé kamarády oblíbil, takže se na společné akce vždy těšíme a už na ně taháme i děti. Než večer uložíme děti, proměňují se kamarádi v dokonalé tety a strejdy a my si můžeme trochu odpočinout.

Chica

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. května 2011: Nerozumím jeho kamarádům!

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Přesně v 16.00 hodin se dozvíte, koho dnes odměním dárkem, totiž krásným balením čaje PICKWICK Kouzlo ovoce s velkým hrníčkem (viz obrázek níže).

pickwick

   
04.05.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [6] enka1 [*]

  Chica — #5 Neklesej na mysli a piš dál. K tématu to je  a připomnělas mi, jak jsem musela sníst celou  velkou cibuli bez chleba a bez zapíjení jako vstup do trempský osady mýho partnera.  Když jsem to zvládla a tři dny mi bylo zle, byla jsem zklamaná, že několik z "kamarádů"(jak jsem se později dozvěděla) vůbec tenhle rituál neabsolvovali, hlavně se dobře při mém zvracení dobře baviliSml24

  superkarma: 0 04.05.2011, 20:17:26
 2. avatar
  [5] Chica [*]

  ifulinkaa — #4 Ach jo, že já něco psala....Od tématu...Básník tím myslel, že téma bylo "problémy s přáteli partnera" a tohle v zásadě problémy nebyly, jen veselé seznámení.

  1. na komentář reaguje enka1 — #6
  superkarma: 0 04.05.2011, 19:30:13
 3. avatar
  [4] ifulinkaa [*]

  eh? bylo to hodně od tématu?

  1. na komentář reaguje Chica — #5
  superkarma: 0 04.05.2011, 19:10:27
 4. [3] jastura [*]

  Spíš o těžkých začátcích manžela s jejímy přáteli, ne?

  superkarma: 0 04.05.2011, 15:34:22
 5. [2] Puzzlicek [*]

  heligona — #1 nejsi sama Sml30

  superkarma: 0 04.05.2011, 15:29:07
 6. avatar
  [1] heligona [*]

  Asi jsem nechápavá Sml80

  1. na komentář reaguje Puzzlicek — #2
  superkarma: 0 04.05.2011, 15:23:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme