Vztahy

O stýskání

Dnes jste vyhlásili volné téma, tak já Vám něco napíšu o stýskání.  Mám dvě dcery, starší bydlí s manželem a dvouletým synem u nás v  domku, mladší pracuje už skoro tři roky v Anglii. Za 9 dní  přijede po 7 měsících domů na tři týdny.  Ani nevíte, jak moc se na ni těším (když teď o tom píšu, mám  slzičky v očích).

 

Každý den na ni myslím, píšeme si SMS, každý  týden si voláme, máme spolu nádherný vztah. Už se jí nemůžu  dočkat, už teď mám naplánováno, co jí budu vařit a péct. Ona  nikdy moc nebyla na typickou českou kuchyni, ale teď ji přímo  zbožňuje.

 

Vždy když zase odjíždí zpět do Anglie, tak si  neodpustím nadávat na českou vládu a na to, že si normální práci  jen těžko můžou mladí vydělat na vlastní bydlení, a proto si musí  vydělávat za hranicemi.

 

Ona si s přítelem nechce brát půjčku nebo hypotéku, tak mají  naplánováno, že tam ještě pár let zůstanou. Já jim to samozřejmě  přeji, moc se jim tam daří, ale to víte, raději bych ji měla  doma.

 

Teď už mi zbývá jen odpočítat pár dní v kalendáři. Děkuji proto  Ženě-in.cz za to, že mi pomáhá tyto dny krátit čtením krásných  článků a příspěvků.

 

Iva

 


Milá Ivo, přeji krásný den a posílám krém Dove. Ať ti to stýskání utíká rychleji...

   
04.08.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [10] noocry [*]

  paní Ivo, mám pro Vás tip na roztomilé bonbonky proti stýskání

  www.noocry.cz

  superkarma: 0 28.05.2015, 21:14:37
 2. avatar
  [9] evelyn [*]

  MSN

  superkarma: 0 05.08.2005, 00:00:59
 3. avatar
  [8] evelyn [*]

  Vecernice: taky bydlim daleko, jsem to byla ja co se odstehovala, ale komunikujeme pres MNS, muzes mluvit hodiny, muzete se videt, takze s dnesni technikou je vsechno mnohem lehci

  superkarma: 0 05.08.2005, 00:00:16
 4. avatar
  [5] Amálie [*]

  x_iva1: Mlá Ivo, abys nebyla zklamaná, já měla slíbeno za články taky něco podobně příjemného a skutek na dva měsíce utek a pak jsem dostala pár krámů

  ...noo, stejně tenhle příspěvek editoři smažou, že ano, nikdo nechce slyšet, že nedrží slovo.

  superkarma: 0 04.08.2005, 15:16:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme