Dnes jste vyhlásili volné téma, tak já Vám něco napíšu o stýskání.  Mám dvě dcery, starší bydlí s manželem a dvouletým synem u nás v  domku, mladší pracuje už skoro tři roky v Anglii. Za 9 dní  přijede po 7 měsících domů na tři týdny.  Ani nevíte, jak moc se na ni těším (když teď o tom píšu, mám  slzičky v očích).

 

Každý den na ni myslím, píšeme si SMS, každý  týden si voláme, máme spolu nádherný vztah. Už se jí nemůžu  dočkat, už teď mám naplánováno, co jí budu vařit a péct. Ona  nikdy moc nebyla na typickou českou kuchyni, ale teď ji přímo  zbožňuje.

 

Vždy když zase odjíždí zpět do Anglie, tak si  neodpustím nadávat na českou vládu a na to, že si normální práci  jen těžko můžou mladí vydělat na vlastní bydlení, a proto si musí  vydělávat za hranicemi.

 

Ona si s přítelem nechce brát půjčku nebo hypotéku, tak mají  naplánováno, že tam ještě pár let zůstanou. Já jim to samozřejmě  přeji, moc se jim tam daří, ale to víte, raději bych ji měla  doma.

 

Teď už mi zbývá jen odpočítat pár dní v kalendáři. Děkuji proto  Ženě-in.cz za to, že mi pomáhá tyto dny krátit čtením krásných  článků a příspěvků.

 

Iva

 


Milá Ivo, přeji krásný den a posílám krém Dove. Ať ti to stýskání utíká rychleji...

Reklama