Určitě si ještě pamatujete na doktorku Ivu Málkovou, která odpovídala na vaše dotazy v on-line poradně na konci srpna. Teď máte možnost si její rady vyzkoušet v praxi – tuto sobotu (13.10.2007) pořádá společnost STOB
Den zdraví pro obézní a pro všechny příznivce zdravého životního stylu.

Jako už mnoho let, i letos se tato oblíbená akcička uskuteční v ZŠ Rakovského, Praha 4 - Modřany od 10 do 16 hodin. A můžete se těšit na opravdu bohatý program:

 

Cvičení

Bude probíhat celý den současně v šesti prostorách a bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé pod vedením cvičitelek STOBu a hostů. Kromě klasického aerobiku pro začátečníky i pokročilé můžete vyzkoušet i latino-aerobik, country tance, salsu, tai-či, břišní tance, cvičení na fitballech, s overbally, spinning, budete se učit i relaxační techniky.

Nebude chybět ani turnaj ve stolním tenise a odbíjené pro amatéry.

 

Odborné služby

V průběhu dne bude měřen cholesterol, krevní tlak, tuk, glykémie. Z těchto měření a z testu zdatnosti Vám bude spočítán index zdraví. V rámci Dne zdraví  budete moci konzultovat své problémy s odborníky a zvolit druh terapie šitý na míru právě Vám.

 

Přes poledne všechny účastníky pozveme na setkání s odborníky na hubnutí a zdravý životní styl, v jehož rámci proběhne i  vyhlášení vítězů soutěže pro školy, rodiny a jednotlivce Hravě žij zdravě! Těšit se můžete i na kvíz s tématikou zdravého životního stylu a hubnutí, kterým bude provázet Jan Rosák či na besedu se zpěvačkou Míšou Noskovou.

 

Prodejní výstava

K dispozici budou rozumné pomůcky napomáhající redukci nadváhy. Budete si moci zakoupit materiály společnosti STOB, sportovní oblečení i v nadměrných velikostech, digitální osobní váhy, krokoměry, nízkokalorické chutné potraviny, potravinové doplňky a další. Pitný režim zajistí firma Rajec. Nebudou chybět samozřejmě ani ochutnávky zdravých dobrých potravin výhodných jak energetickou hodnotou tak složením pro redukci váhy.

 

Co potřebujete s sebou?

 

Kromě dobré nálady sportovní oděv, pevnou obuv vhodnou do tělocvičny, cvičební podložku či větší ručník.

A na závěr milé překvapení – celý den včetně služeb je zdarma, můžete přijít rovnou bez přihlášky.

Další informace o „Dni zdraví “ můžete získat na tel. č. 241762847 nebo na www. iSTOB.cz, kde naleznete též podrobný program.

Reklama