Pravidlo, že o sexu se dětem lhát nemá, platilo v rodině čtenářky Zolindy odjakživa. Nicméně stydlivá sestra dokáže někdy pěkně zamotat situaci...

Veselou historku „z natáčení“ poslala k dnešnímu tématu také čtenářka Zolinda...


Dobré ráno,

V naší rodině se vždycky drželo pravidlo, že se dětem v sexu a věcech s ním spojených lhát nebude, takže jsme na čápy dlouho se ségrou nevěřily. Nicméně vrcholem literatury, která se doma nacházela, byla knížka Naše dítě, kde byla jedna ubohá fotka maminky, kojící dítě a v pubertě jsme se domohly knížky o dospívání, kde se spíš řešilo, jak si učesat vlasy a jaké šaty obléct do tanečních :-)

Moje sestra je o 3 roky starší, ale já byla už od malička výmluvnější, takže pokud ji něco zajímalo, řekla mi, na jaké slovo se mám zeptat a poslala mě za mamkou. Sama se schovala za ledničkou a čekala, co mi mamka odpoví (podotýkám školkovému dítěti, které netušilo, na co se vlastně ptá) například na to, co je kapavka, a pod :-)

Teď má ségra už 10-letou dceru, a ta se vzdělává sama (s klukama na hřišti, co nám naposledy líčila B-)) a informace tahá z babičky, ale nedávno nás dostala. O něčem jsme si s babi povídaly a pérovaly jsme ji za pusy s klukama pod U-rampou, když nosí trojky z matiky a Vivi najednou prohlásila, že stejně ví, jak se dělá sex. To nás zaujalo a zjišťovaly jsme, kdepak se všechno dozvěděla. Neváhala a přinesla velkou knihu Láska, sex a důvěrnosti, kterou měla náležitě zašitou :-)
Knížku jsem kdysi (v dospělosti!!) dostala, nebo vyhrála, už ani nevím a byla u mamky (babičky) zašitá mezi ostatními knížkami. Knížka je to velká, o sexu náležitě vypovídající - spousta detailních fotek. :D
Hned jsem jí ji zabavila, ale Vivi mě uklidnila, že už ji má stejně celou prohlídnutou...i s kamarády, kteří k nám pravidelně chodí si hrát :-)
Na závěr ještě nezapomněla dodat: „Teto, mně se nejvíc líbí, jak to dělají na stole.“
To mi skutečně došla slova :-)

Krásný den!

Zolinda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. prosince 2011: Jak jste se dozvěděla, že děti nenosí čáp?

  • Jak jste se dozvěděla o sexu?

Každý člověk se o sexování mezi mužem a ženou dozvěděl asi trochu jinak. Myslím, že jsou to skutečně zajímavé, poučné i zábavné historky, proto jsem se rozhodl, že si právě tyhle příhody zaslouží místo mezi našimi denními tématy. Řekli vám to rodiče? Kamarádky? Učitelé? Nebo jste se o sexu dozvěděla až od svého prvního chlapce? Napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu a můžete získat zajímavou odměnu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravenou hru Laškování (vydalo Albi), pro další leporelo Bobr ve školce (vydal Fragment) a ještě pro jednu 555 bodů do Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun!

Chcete-li mít šanci na uveřejnění, ať jsou vaše příspěvky dlouhé nejméně jako předchozí odstavec textu a v naší internetové poště ať přistanou nejpozději 16. 12. 2011 v 15.00 hodin.

laskovani bobr

Reklama