Péče o vlasy je stejně důležitá jako péče o pleť. To, co podtrhuje naši krásu, jsou zdravě vypadající vlasy.  Před několika týdny jsme měli v redakci možnost vyzkoušet zajímavé přípravky pro péči o vlasy – šampon a kondicionér pro barvené a namáhané vlasy od značky O´Right. Přiznám se, že jsme tuto značku neznaly, proto nás zaujala možnost ji vyzkoušet.

O´Right

Profesionální vlasovou kosmetiku O´Right jsme uvedli na trh v roce 2012, deset let poté, co tato značka vznikla na Taiwanu. A právě rok 2012 je na Taiwanu rokem projektu Strom v lahvi, který se chystá už i na náš trh,“ vysvětluje Martin Mikula, který tuto kosmetiku pro český trh objevil v Nizozemí, jedné z prvních evropských zemí, která se O´Right aktivně ujala.

Filozofií značky je inspirace přírodou. Přírodní složky tvoří mezi 80–97 % obsahu přípravků jsou základem všech inovativních receptur, a nejsou to složky ledajaké – perla čínské i anti age medicíny Goji Berry - kustovnice čínská, luxusní bílá růže Champagne Rose či purpurová růže Purple Rose, australský zázrakTea Tree nebo zelený čaj Green Tea, který je osvěžující nejen v hrnku, ale i ve vlasech… To všechno jsou účinné látky pro řešení nejrůznějších problémů s vlasy a pro nekompromisní výsledky profesionální vlasové péče a stylingu.

To „O“ v titulu značky je vlastně kulatý tvar, který symbolizuje naši planetu. Receptury podle moderních technologií se zapojením nejnovějších vědeckých poznatků, to je dnes samozřejmost. Mnohé přípravky na trhu také deklarují, že jsou přírodní nebo bio a podobně. Ale když se podrobněji zajímáte o složení, zjistíte, že je to vlastně jen marketingový tah. Základem většiny průmyslově vyráběných přípravků je naopak ropa. V tomhle chce být O´Right jiný,“ vysvětluje Martin Mikula.

Přípravky mají prokazatelně přírodní složení, receptury jsou z unikátních, ekologicky certifikovaných přírodních složek. Jsou ohleduplné k vlasům a pokožce, a navíc je výroba ve všech ohledech velmi šetrná k přírodnímu prostřední. Používají se recyklovatelné obalové materiály a dostupné alternativní zdroje energie. O´Right se může pochlubit řadou prestižních certifikátů, které potvrzují vysoké standardy kvality a ekologických výrobních procesů. Příjemnou samozřejmostí je účast na charitativních akcích a projektech sociální zodpovědnosti.

Kosmetiku O´Right doporučují také naši přední kadeřníci a nabízejí ji svým klientům. Co si o přípravcích O´Right myslí a jaké s nimi má zkušenosti kadeřník Michal Zapoměl?

„O'right  na mě poprvé zapůsobil na kadeřnickém veletrhu v Itálii a jeho image mě doslova uchvátila. Teprve po té, co jsem s touto značkou přišel do přímého kontaktu jsem ale pochopil, že to co je na těchto produktech vyjímečné je filosofie a chování vůči přírodě.  Účinnost a fantastické výsledky jsem si ověřil na mnoha spokojených klientech. Jsem velice šťastný, že tuto značku mohu nabízet nejen na svých salonech Portrait by Michal Zapoměl, ale i internetovém obchodě luxusnivlasy.cz.,“ říká přední český kadeřník Michal Zapoměl, který má řadu zkušeností z běžné práce v salonu a pracuje i jako vlasový poradce pro média. Přípravky O´Right doporučuje svým zákaznicím i návštěvníkům nového webu o vlasech – www.luxusnivlasy.cz

Protože jde o profesionální vlasové přípravky, je ideální se před jejich nákupem poradit s kadeřníkem, který nejlépe diagnostikuje potřeby vašich vlasů a vybere z mnoha přípravků ten pravý pro vaše vlasy. Výrobky O´Right jsou k dispozici také ve vybraných e-shopech. Poradci O´Right vám rádi s jejich výběrem pomohou přímo i na dálku, prostřednictvím mailu.

Více najdete na www.oright.cz

Pozor soutěž:

Chcete si vyzkoušet produkty O'right?

Chcete zjistit, jak fungují šampony s obsahem více než 90 % přírodních složek? Zapojte se do soutěže zde:  http://www.oright.cz/kontakt/soutez

Vyzkoušeli jsme tyto dva produkty:

  • O´RightŠampon Purple Rose

Růže má vedle své okrasné funkce i bohaté kosmetické využití. Používala se už ve starém Egyptě. Růže v kosmetice působí protizánětlivě, tonizačně a hydratačně. Regeneruje poškozené buňky a zpomaluje stárnutí.

Unikátní přírodní složení šamponu s výtažky oleje z purpurové růže zásobuje suché, mdlé vlasy dostatkem vlhkosti, posiluje, vyhlazuje a obnovuje poškozenou strukturu vlasů. Vyhlazuje i konečky vlasů, které se netřepí. Vlasy jsou po umytí opět hladké a lesklé a barva je chráněna před vymýváním. Obsahuje ekologicky certifikovaná pěnidla schválená mezinárodní ekologickou kontrolní organizací - ECOCERT.

Pro zlepšení účinku doporučujeme používat také kondicionér s výtažky z purpurové růže a Purpure Rose Oil - výživu poškozených vlasů http://www.oright.cz/produkty/sampony/purple-rose-shampoo

  • Kondicionér Purple Rose

O´Right.Růže má vedle své okrasné funkce i bohaté kosmetické využití. Používala se už ve starém Egyptě. Růže v kosmetice působí protizánětlivě, tonizačně a hydratačně. Regeneruje poškozené buňky a zpomaluje stárnutí.

Unikátní přírodní složení kondicionéru s výtažky oleje z purpurové růže zásobuje suché, mdlé vlasy dostatkem vlhkosti, posiluje, vyhlazuje a obnovuje poškozenou strukturu vlasů.

Pro dosažení ideálního účinku doporučujeme používat pravidelně v kombinaci s šamponem s výtažky z purpurové růže. http://www.oright.cz/produkty/kondicionery/purple-rose-conditioner

Naše zkušenost:Oba přípravky jsou velmi příjemné, krásně voní a na vlasech je vidět, že péče je velmi kvalitní. Vlasy se po umytí hezky rozčesávají, po vysušení jsou lesklé a „živé“. Myslím, že pro aktuální období, kdy jsou vlasy namáhány nepřízní počasí, střídajícími se teplotami jsou ideálním řešením pro péči o vlasy.

Reklama