Ač o to aktéři moc nestojí, musím vám něco prásknout. Dnes nás čeká velká redakční narozeninová párty. Dokonce trojitá. Kulatiny slaví Lukáš, a dvě krásné dámy, jejichž věk ani jména neprozradím. Jistě uznáte, že s nimi držím basu, jak se říká.

Narozeniny slavíme většinou v redakci, ale tentokrát jsme se rozhodli pro restaurační  zařízení, neboť nemáme dost skleniček, talířků, židliček a vůbec. Kdo by ten binec po večírku uklízel, že?

Takhle zapadneme do nějaké útulné putičky někde na druhém břehu Vltavy a uvidíme, kdo nejdéle vydrží. Já se přiznám, že nejsem zrovna večírkový typ a podobných akcí se většinou (k velké nelibosti ostatních) neúčastním. Ale dnes si nechám ujít slavnostní otevření luxusního butiku, oželím případný dárek a půjdu poblahopřát oslavencům. Ale předem avízuji, že hodlám odejít brzy, protože nechci dopadnout jako většina účastníků večírků.

Z toho už jsem opravdu vyrostla a raději se zítra budu bavit pozdním příchodem mátoh s kruhy pod očima, které nebudou zrovna k použití.

Takže je tímto předem omlouvám.

Reklama