Bulvár

O čem byly sny a jaká je realita?


O čem ženy sní? To je název mého oblíbeného filmu. Jsem žena a tak můžu napsat, o čem jsem snívala já a o čem sním dnes. Kdysi jsem naivně snila, a to i ve svých nočních snech, že si pro mě přijde jednou nádherný vysoký chlap s dlouhými vlasy, já mu padnu do náruče, budeme mít velikou svatbu někde na zámku a pak nám začne báječný život bez problémů. Budeme žít v domečku se zahrádkou, narodí se nám postupně dvě krásné děti, holčička bude jako princezna a kluk bude pořádný raubíř s andělskou tváří. A samozřejmě taky budu mít práci, která mne bude naplňovat a do které se budu těšit.

No a jaká je realita? Můj manžel je jen o dva centimetry větší, má vlasy asi centimetr dlouhé. Svatbu jsme měli malou v restauraci s minigolfem, obřad byl normálně na úřadě. Bydlíme v 1+1, kde není ani balkónek. Místo dětí máme zatím jen papouška Toníka (toho máme teprve asi dva týdny), který se odborně jmenuje Kakariki rudočelý. No a práce mě bytostně nebaví, jak už jsem jednou psala. Sním ale pořád.

Moje noční sny se různí podle toho, v jaké životní situaci jsem. Většinou jsou teď naštěstí pěkné, někdy i erotické, avšak nikdy v nich není můj manžel, spíše známí herci a zpěváci, nebo úplně neznámí muži. A taky se mi poslední dobou hodně zdá o babičce, která nedávno zemřela. Jen si povídáme, možná proto, že na konci jejího života už si ona povídat nemohla. Naštěstí už se mi nezdává o výtahu, v němž jsem někdy projezdila celé noci a nemohla najít to svoje patro a ten svůj byt.

slonbidlo


Milé slonbidlo,
sen o princi na bílém koni se zhroutil leckteré z nás, ale důležitější je, že jste spokojena se současnou realitou.
 

 

   
12.10.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Janecka [*]

  ifka: , to já měla daleko horší sen, který si pamatuji: plánovala jsem vraždu svého švagra , brrrrr

  superkarma: 0 12.10.2006, 14:25:50
 2. avatar
  [2] edith1975 [*]

  ifka: uznávám, že to je jedna velká blbost

  superkarma: 0 12.10.2006, 13:19:37
 3. avatar
  [1] ifka [*]

  hm tak moje sny jsou jedna velká blbost. nijak si poslední dobou nevybavuji něco mromálního. Samé kraviny, jakože třebas držím žraloka za ploutev a stojím s ním doma

  superkarma: 0 12.10.2006, 13:02:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme