Ve srovnání s loňským rokem hodnotí čtenářka Misa.35 letošní Vánoce jako požehnané svátky. Proč? To už si přečtěte v jejím příspěvku...

Požehnané vánoce letos prožila Misha.35...


Dobrý den,
u nás o 100% lepší než minulý rok. Nešlo jen o dárky nebo pohodu. Posuďte samy. Loni na Štedrý den byl můj otec hospitalizován v nemocnici s tím, že má velmi rozsáhlý zápal plic a lékaři mě upozorňovali, že se můžet stát to nejhoší... Postupem času bylo také řečeno, že mu nefunguje dobře srdeční chlopeň.. no hrůza.
Mamka byla po totální endoprotéze už doma, ale na Štěpána u se u ní objevila komplikace - plicní embolie....
Najednou jsem si uvědomila, že se můžu zůstat bez rodičů, kteří do té doby neměli žádné výrazné zdravotní problémy... byl to šok.
Během roku jsme toho hodně prodělali, mamka v lázních - další plicní embolii, než se zjistilo, že mám poruchu srážlivosti krve... a snad už je to pod kontrolou. Otec nakonec prošel výměnou  srdeční chlopně a cítí se skvěle...
Takže letošní Vánoce, kdy jsme se všichni sešli u Štedrovečerního stolu, byly kouzelné. I když s trochu smutku, protože nás na podzim opustil věrný přítel 14-letý jezevčík Sony.
Nicméně letošní Vánoce hodnotím jako opravdu požehnané.
Misa.35

Pozn. red.: Příspěvek neprošel redakční jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 12. 2012: Jak jste prožily Vánoce?

  • Stalo se u vás o Štědrém dnu něco neočekávaného?
  • Měly jste bohatého Ježíška?
  • Z jakého dárku jste měly největší radost?
  • Máte nějaké vydařené fotky z letošních Vánoc?

Své odpovědi na tyto otázky posílejte ideálně formou příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději do 27. 12. 2012 a 15.00 hodin. Můžete přihodit i rozumné množství fotek stromečku, štědrovečerní tabule a tak... Jako dárek pro jednu z přispěvatelek tu mám tři Vánoční čaje a jeden Diář na rok 2013, to vše od firmy Albi.

čaje a diář

Reklama