Bulvár

Numerologie – výpočet podle jména

 

 

Když dovolíte, ráda bych pokračovala v numerologickém pitvání osobnosti pana prezidenta. Současně s tím, jak pěkně „vysvlékneme“ našeho milého státníka, budete mít vy mustr, jak rozkrýt osobnostní profil kohokoli a hlavně sebe. Protože dokud neznáme a nepojmenujeme upřímně svoje vlastnosti, neměli bychom soudit druhé. Podle jména získáme numerologický výpočet s číslem

 

Projevu – Je číslem, které napovídá, jak se člověk jeví ostatním. Jak ho vidí okolí, jak působí na lidi kolem sebe. Zkrátka jak se chová z pohledu druhých.

Srdce – Ukazuje jeho vlastní vnitřní život. Jeho vnímání. Posuzování a hodnoty, jež uznává on sám ve svém nitru. Zkrátka jaký je jeho vnitřní život.

Osudu – Říká jakým způsobem a kam se bude ubírat jeho vlastní osud. Jak s ním nakládá. Co by se měl naučit. Případně proč se mu nedaří, nebo naopak.

Směru – je pomocnou číslicí. Symbolizuje povahy, které jsou blízké duši toho kterého člověka. Co by mohl využívat a čím je formován. Předpoklady, jimiž disponuje. Jsou to rysy, které obsahuje ta která duše.

 

Tabulka

 

1          2      3    4      5     6     7      8    9

A    B     C    D     E     F    G     H     I

J    K      L    M     N    O    P     Q     R

S    T      U    V     W    X    Y     Z

 

 

Z minula víme, že životním číslem pana prof. Klause je 4.

 

 4      3  3      4     2   3          1          20=2

V  á  c   l  a  v     K   l  a  u  s

     1          1                  1   3                  =6

 

Numerickým součtem souhlásek získáme číslo projevu2

Součtem samohlásek, číslo srdce6

Součtem čísla projevu a srdce je číslo osudu  8 (6+2)

Číslo směru získáme součtem čísla osudu a čísla životního3 (8+4=12 -1+2=3)

 

Ještě to shrnu. Klaus je tedy životní 4, projevu 2, srdce 6, osudu 8 a směru 3. Má to kluk pěkně rozložené, po celé tabulce. Dala jsem záměrně jméno známého státníka, jehož povahu je možno částečně vypozorovat. Hlavně se můžete přesvědčit, že numerologický rozbor osobnosti není žádný čajíček a že naši moudří předkové věděli, co dělají. Pochopitelně není od věci vědět, že Klaus je taky blíženec, a ti jsou jak známo pěkně náladoví a těžko odhadnutelní. Kdybychom ještě k tomu věděli jeho hodinu a místo narození, možná bychom věděli, i co neví on sám J. To jsem žertovala. Každý je svébytná osoba a povahu lze sice dobře rozkrýt, ale nikdy ne dokonale znát. Reakce lze jen odhadnout, nikdy ne stoprocentně předvídat... a to je dobře, protože by to pak byla asi hrozná nuda. Navíc… všeho lze zneužít.

 

Povaha  projevu

 1. Budí sebevědomý dojem. Hovoří přátelsky a přitom autoritativně. Působí příjemně a hřejivě. Jsou, osobití, družní a mezi lidmi většinou oblíbení.
 2. Vyžadují harmonii a mír. Jsou nekonfliktní. Vyhýbají se hádkám. Působí zvláštně a často je těžké udělat si na ně hned názor. Těžko se jim opětují city, protože jsou často zasunuty. Očekávají dokonalost. Často kritizují, protože podléhají vlastním iluzím.
 3. Bývají často středem pozornosti. Dělá jim to dobře. Dokáží upoutat. Jejich historky jsou obvykle poutavé a málokdy v nich nehrají hlavní roli. Někdo je může pokládat za chvástaly. Působí sebestředně, ale chytře. V soukromí často bývají jiní. Osamělí.
 4. Působí konzervativně a zásadově. Jejich projev je pevný. Pohled je pronikavý a zkoumavý. Nemusí novinky a okázalou zábavu. Vlastně působí dost odtažitě. Jestli někdo jen tak pro legraci zaplatí útratu za půlku hospody, aby si zazářil, tak to nebudou čtyřky J.
 5. Jeví zájem o mnoho věcí a hodně toho pojmou. Mají spoustu informací, protože je všechno zajímá. Milují příběhy ze života. Působí živě a vesele. Přitahují pozornost druhých. Dobře se na ně dívá. Málokdy vydrží na jednom místě.
 6. Bude to milý společník a působí roztomile. Rád chodí za kulturou. Drahá restaurace s exotickým jídelním lístkem a obsluhou je prostředí, kde září jeho hvězdička. Tento člověk není pokrytec. Je to ozdoba. Spory spíše rovná než vyvolává.
 7. Působí tajemným, neprobádatelným dojmem. Někdy může vypadat upjatě, nebo se chová „jinak“. Zajímá se o okultismus i filozofii. Jeho duše je hluboká, a stejně tak často i pohled. Pro druhé jsou většinou takový oříšek.
 8. Vypadá panovačně a náročně. Budí dojem byznysmena a hráče. Dobře pracuje v týmu. Působí někdy kariéristicky. V hloubi ale bývá zranitelný a urážlivý.
 9. Jsou přitažliví a vyzařují jakousi krásu. Často i duchem. Jejich slova mají hloubku a váhu. Působí svobodně a nezávisle. Jsou nedochvilní. Jejich otevřenost může zabolet, ale nepostrádají takt. Jejich úsměv bývá nakažlivý.

11. Projevují se jako věčná opozice. Málokdy s něčím souhlasí. Rádi se dohadují, i když

       často vedou monolog. V podstatě je těžko přesvědčíte, že nemají pravdu. Jejich

       projev někdy vede společnost k pocitu, že si vlastně vystačí sami.

22.   Nevinní, přitažliví, půvabní, zranitelní. Člověk by řekl, že je musí ochraňovat. To je

      ale velký omyl. Oni tihle andílci jenom tak působí. Společností jsou často

      vyhledávaní. Je s nimi milo.

 

Povaha srdce

 

 1. Tito lidé mají vůli, jsou hybní a energičtí. Jsou to optimisté. Své vytyčené cíle jen velmi neradi opouštějí. Mají vlastní názor na věci a někdy neposlouchají rady druhých. Očekávají náklonnost druhých.
 2. Člověk se srdeční dvojkou je starostlivý a citlivý. Mívá léčitelské schopnosti, o kterých často ani neví. Na ostatní působí uklidňujícím dojem. Prahne po citovém porozumění a jde si za láskou, která je plná naplnění a romantiky. Často bývají zklamaní.
 3. Touha, víra v lepší časy a věčný optimismus. To je povaha a vnitřní cítění srdečních trojek. Je to pro druhé nakažlivé. Proto jsou vyhledáváni lidmi, kteří mají právě potíže, protože dokáží pozvednout náladu a dodat odvahu. Mají smysl pro humor.
 4. Tak trochu introvertní lidé, kteří milují svůj domov a doma se cítí dobře. Frustrující mohou být pro ně nevyřešené vztahy nebo nerovnováha doma. Nejsou rádi středem pozornosti. Ctí své soukromí.
 5. Rádi hovoří s druhými, ale neradi tlachají. Jejich konverzace se týká hlubokých myšlenek, nebo vážných témat. Rádi si vyměňují názory s druhými a nevadí jim kompromis. Zabývají se rozličnými obory, vesměs duchovního rázu. V milostných věcech nejsou zcela stálí.
 6. Šestka na srdci znamená touhu po chvále a uznání. Jdou si za slávou a popularitou. Potřebují být vidět. Předávat myšlenky a vést. Rádi pečují o ostatní.
 7. Srdeční sedmička je náročná pro takové lidi i jejich okolí. Často jsou nepochopeni. Zabývají se četbou, vzděláváním a hloubáním nad smyslem života. Bývají považováni za podivíny. Jejich vnímání světa bývá od jiných odlišné. Mají vlastní svět. Málokdy do něj někoho pustí, ale pokud to udělají, bývá to natrvalo. Neotevírají se jen tak.
 8. Tento člověk bude pevný a spolehlivý. Bohužel také mocenský a vůdčí. Rád je hlavou domácnosti a touží po hmotném zabezpečení. Touží po vysokých metách a nezávislosti. Pokud to nemá, stěžuje si na všechno a na všechny. Neumí se uvolnit.
 9. Devítky zkoumají, jak věci fungují. Hodně je zajímá technická stránka věcí. Pokud se něco porouchá, jsou schopni to rozebrat a zkoumat, kde je chyba. Přijít na to, jak to vzniklo. Zajímají je principy. Příliš pitvají vztahy. I vlastní, a proto jsou jejich vztahy komplikované. Jsou k partnerům příliš kritičtí a neklidní.

11.  Zásadový člověk, který si těžko zvyká na novinky. Miluje řád a stále bojuje za

      pravidla. Málokdy porozumí sám sobě. Pokud opustí partnera, či rodinu, udělá to

      náhle a vlastně bez vysvětlení. Očekává, že ostatní vědí.

22.  Tito lidé mívají výjimečné schopnosti, ale mnohdy je nevyužívají. Chtějí žít s souladu

      se vším a všemi. V zásadě vědí, že jsou výjimeční, a věří svému úsudku jako jedinému

      možnému. Měli by se vyvarovat oddávaní se snění a nenaplnitelných ideálů.

 

 ...je toho hodně, takže to musíme dokončit příště. Mohla bych to udělat kratší, ale zase byste nedostaly ucelené informace. I tak je numerologický rozbor složitější. Snad je to takhle v mezích možností seriozní čtení... 

   
07.01.2008 - Společnost - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [68] Kadla [*]

  michaela.kudlackova:
  No, mě by zajímalo, jak to je, když jsem se rozvedla a nechala jsem si příjmení bývalého exmanžela. Dle svých pocitů jsem úplně jiný člověk, naprosto jsem změnila svůj život, ale dle numerologie se nic nezměnilo...

  superkarma: 0 08.01.2008, 15:08:25
 2. avatar
  [67] Kassy [*]

  Majkii: Už jsem to pochopila. Počítala jsem správně, ale ta čísla jsou tam jinak pojmenovaná, v opačném pořadí a hlavně tam sčítají 11 na 2. Takže mě to mátlo a nesedělo mi to. Teď už tomu rozumím.

  superkarma: 0 07.01.2008, 22:00:37
 3. avatar
  [66] idiska [*]

  tak si to shrnu...č. projevu 7...tak tajemná ...a č. srdce 1...tak to sedí ...neposlouchá rady druhých, má vlastní názor..jj, to jsem celá já ...už se těším na pokračování, č.osudu totiž mám 8 a č.směru 5...

  superkarma: 0 07.01.2008, 21:14:34
 4. avatar
  [65] jirulinka 55 [*]

  P.Michaelo pište dál ráda si to přečtu .je toho hodně mezi nebem a zemí.....

  superkarma: 0 07.01.2008, 19:56:24
 5. avatar
  [64] Alisa [*]

  to michaela.kudlackova> to mi povidejte, ta karma me vazne desi.. budu si muset konecne udelat kompletni rozbor sebe, at to mam cerne na bilem!

  superkarma: 0 07.01.2008, 19:29:12
 6. avatar
  [63] MEK [*]

  něco nového a zajímavého

  superkarma: 0 07.01.2008, 19:16:16

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [62] Majkii [*]

  Kassy: nene, mne to vyslo stejne. mozno si zle pocitala

  superkarma: 0 07.01.2008, 16:56:40
 2. avatar
  [61] Michaela Kudláčková [*]

  gentiana: Ještě se nemohu rozhodnout zda vepřová, či hovězí.... ale bude určitě

  superkarma: 0 07.01.2008, 16:56:15
 3. avatar
  [60] Ni-ka [*]

  Z jater????:)))))Tohle co je tu napsáno ani nezkouším,jsem na to asi dost tupá.Sama totiž vím,jaká jsem a hotovo.

  superkarma: 0 07.01.2008, 16:11:27
 4. [59] gentiana [*]

  michaela.kudlackova: kdy bude věštění z jater?

  superkarma: 0 07.01.2008, 16:00:25
 5. avatar
  [58] Radka27 [*]

  Teď se dívám, že jsem to počítala špatně. Počítala jsem u projevu celé jméno, ne jen souhlásky. Ale alespoň vím, že se znám, rozhodně jsem se v tom nepoznala

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:23:03
 6. avatar
  [57] Michaela Kudláčková [*]

  Alisa: Mimochodem - taková čísla , jako Vaše nejsou žádná sranda. Jestli se na to dívám z pohledu karmy - umíte si představit, čím vším už jste prošla ?

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:22:57
 7. avatar
  [56] Michaela Kudláčková [*]

  Alisa: he he Úplně chápu. Také jsem nějaká divná 8-9-9-9-8 .

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:20:38
 8. avatar
  [55] Michaela Kudláčková [*]

  Kassy: Jestli to na tom webu není Kabalistický. Jinak není nad vlastní počty. Programu stačí jedno blbé nastavení a je blbě všechno.....

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:19:29
 9. avatar
  [54] Michaela Kudláčková [*]

  Radka27: Každý numerolog postupuje jinak, já bych počítala zvlášť přezdívku... tedy povahu přesdívky bez jména, bez příjmení. Úplně sólo. Přesdívku jsme si nepřinesli - tu chceme, nebo nás tak druzí viděli a nám se to líbí. Ma to samostastatnou energii. Můj názor.

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:18:17
 10. avatar
  [53] Radka27 [*]

  michaela.kudlackova: Kdybych si chtěla vypočítat numerologii z přezdívky, tak mám dát přzdívka+příjmení a celé to spočítat (projev, osud, směr..) a nebo jen samotnou přezdívku?

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:10:33
 11. avatar
  [52] Radka27 [*]

  Teda, to jsou počty. Nicméně to na mně moc nesedí dle rodného jména ani vdaného jména. Snad jen projev dle vdaného jména a to jen část výkladu. Zato mi ale vyšlo číslo směru stejné jak z vdaného, tak svobodného příjmení. Na ten nezvratný osud jsem teda zvědavá

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:00:30
 12. avatar
  [51] Kassy [*]

  Majkii (32): Mně na tom webu lezou úplně jiná čísla než jsem spočítala tady (a kontrolovala jsem to pětkrát, chybu tam nemám). I se tam jinak jmenují. Tak teď tomu nějak nerozumím, jak to s těmi všemi čísly je.

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:41:17
 13. avatar
  [50] Alisa [*]

  to michaela.kudlackova: jak nebyt komplikovanym clovekem...:-) Tak mi vyslo cislo projevu 11, cislo srdce 11, osudu 22 a to posledni jsem nedopocitala...:-D

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:33:28
 14. avatar
  [49] Michaela Kudláčková [*]

  Meander: njn snad je to alespoň dobré..

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:20:05
 15. avatar
  [48] Michaela Kudláčková [*]

  terenniberuska: ... moc díky.Dokončení bude zítra... pak bych chtěla mluvit o snech

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:18:20
 16. avatar
  [47] Michaela Kudláčková [*]

  Amálie: no.. a moderní technika jim v tom ještě pomáhá... horoskop i se všemi tranzity a ascendenty tak, jak se počítá již po staletí, tak jak nás to učili osobností, které jsou dnes v každé učebnici,jsou dnes dílem okamžiku. Zatímco takový Galileo Galilei se s tím musel chudák rýsovat. Ale Pythagoras, který nám pomohl k tváři dnešní matematiky, si svou numerologickou tabulku, nejpíš psal stejně jako my. Šarlatán jeden

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:16:41
 17. [46] terenniberuska [*]

  tyto články mě hodně zajímají,dobře,že jsou na pokračování,už se těším na další

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:11:40
 18. avatar
  [45] Meander [*]

  michaela.kudlackova: Úplně přesně to samé. Já jsem nad všechny čárymáry.

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:10:30
 19. avatar
  [44] Michaela Kudláčková [*]

  Meander: No jasně a při tom si vzpomeňte, co se Vám v tu dobu dělo. Třeba přijdete na to proč .

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:08:48
 20. avatar
  [43] Amálie [*]

  Zajímavé, čím vším šarlatánstvím jsou lidé ochotni se nejen zabývat, ale dokonce tomu i věřit

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:08:26
 21. avatar
  [42] Meander [*]

  michaela.kudlackova: Ještě zkusím předchozí vdané příjmení.

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:00:48
 22. avatar
  [41] Michaela Kudláčková [*]

  sukovka: Tomu rozumím..... člověk se často jeví druhým úplně jinak, než jaký je ve skutečnosti.....

  superkarma: 0 07.01.2008, 14:00:38
 23. avatar
  [40] Michaela Kudláčková [*]

  Meander: ... zbývá úplná změna identity ...

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:59:20
 24. avatar
  [39] Michaela Kudláčková [*]

  Ťapina: Ta přezdívka je hodně o Vás... Vám se líbí.. když někam přijdete, kde jste nová, patrně okolí sdělíte, jak se Vám říká. Za číslem přezdívky bych hledala aspekty, které charakterizují, co byste chtěla, jak Vás okolí vnímá, jak se k němu stavíte a po čem toužíte. Spíš než skutečné, zasunuté, povahové rysy.

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:58:02
 25. avatar
  [38] Meander [*]

  Zkusila jsem zadat jméno a příjmení, které bych mohla případně vyvdat - a vyšlo mi úplně to samé. Já se tomu nevyhnu.

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:51:21
 26. avatar
  [37] Ťapina [*]

  michaela.kudlackova: Zrovna jsem se chtěla zeptat na něco podobného, mně třeba skoro nikdo jménem neřekne, spíš přezdívkou. Ale ani ta mi nevyšla moc pravděpodobně

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:42:52
 27. avatar
  [36] Michaela Kudláčková [*]

  Majkii: Můžete to udělat pro zajímavost..... ikdyž si myslím, že na rozbor použijte tu zkratku. Ta bude asi pro Vás směrodatnější.

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:38:55
 28. [35] Vána [*]

  Nějak nemusím Klause-tak nevím!?

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:28:51
 29. avatar
  [34] kytička [*]

  michaela.kudlackova: souhlasím..i jméno má velkou váhu v našem životě a nosíme ho proto abychom si něco uvědomili nebo něco změnili..

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:25:38
 30. [33] Majkii [*]

  michaela.kudlackova: ja si ale nie som istá, v mene. Mojím menom ma nikto neoslovi už cca 10 rokov, používam skratku. Má zmysel si teda robiť rozbor s menom, ktoré mám v rodnom liste?

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:25:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme