Magie

Numerologie dnů: Nejnáročnější je datum 11.

om

Numerologie je jeden z oborů, který je spojován s magií. Zabývá se energií čísel a jejich vlivem na okolní svět. Je s podivem, jak umí čísla silně ovlivňovat naše životy a mnohdy si toho ani nevšimneme… proč se nepřipravit, když to lze?

Všechno na tomto světě podléhá vývoji, který probíhá v cyklech. Tyto cykly měříme, jak jinak, čísly. Je těžké představit si svět bez čísel. Vždyť hrají v našem životě jednu z nejdůležitějších  rolí. Ovšem je důležité vědět, že čísla nevyjadřují jen kvantitu, ale rovněž i kvalitu.

Čísla v datu mají sílu podobnou neviditelnému elektrickému náboji. Každé má svou energii a význam.

A věřte, že není zanedbatelný.

Nejmocnější je den

Při zkoumání energie toho kterého dne podle energie čísel v jeho datu je pro nás vodítkem předně číslo dne, protože číslo měsíce a roku sice má význam, ale spíše dlouhodobý.  

Je to asi tak stejné, jako kdybychom srovnávali bezprostřední účinek ředěného vína a 70procentní lihoviny. U prvního případu se lze shledat s efektem až při „dlouhodobém užívání“.

U dne je energie koncentrovaná do 24 hodin, a to je velká koncentrace. Tudíž nás zasahuje nejvíce. Abychom vůbec pochopili důvod energetického vlivu čísel, je třeba se podívat, kde svou energii berou.

A buch – jsme zase u astrologie. Inu vesmír je mocný a astrologie stará jako lidstvo.

Je to o planetách

sJednička

Symbolizuje Slunce a základ. Je to číslo sporné. Je obecně považována za představitelku mužského principu. V magii se jednička používá při rituálech směrovaných na sebe sama. Prvního bude tedy dnem jednoho Slunce a může být pokládán za den kontaktní, kdy spíše hřejeme a jsme společenští. Prvního jde o nás.

mDvojka

Pro její přímý vztah k Luně je dvojka nositelkou iluzí a snové reality. Je číslem duality a ženského principu. V magii se dvojka příliš nepoužívá, alespoň ne v té pozitivní. Druhého se tedy patrně budeme zaměřovat na ideály, mnohdy iluze a pozor, i lež. To, co uskutečníte druhého, nemusí být trvalé a můžete to o pár dnů později přehodnotit.

jTrojka

Náleží jí povaha planety Jupiter. A jeho charakter již z astro článků znáte. V magii je jí připisován veliký význam. Síla čísla tři se přenesla i do současného racionálního světa. Když se zamyslíme nad trojkou, přijdeme na to, že prakticky všechny věci, na kterých nám záleží, nebo kterým chceme dát důležitost, jsou tři. Kolik podniků a firem má v názvu tuto magickou číslici. Automaticky se nám dere do úst, a ani nad tím moc nepřemýšlíme. Pro mnoho lidí je trojka šťastná, mnoho z nich už ani neví proč. O datu třetího by se tedy dalo hovořit jako o dni náhod, které jimi nejsou – není to negativní den.

uČtyřka

Uran. Prakticky všechno, co má nějaký vztah ke hmatatelnému, zavání čtyřkou. Vzduch, země, voda a oheň – sever, jih, východ, západ – jaro, léto, podzim, zima. Řada teoretiků i vojenských stratégů je přesvědčena, že čtveřice je nejstabilnější styčnou strukturou... V magii se čtyřka používá velmi sporadicky, většinou v souvislosti s magií ochrannou, magií orientovanou na hmotu a rovněž v magii silové.

Obecně vzato čtvrtého by se nám mělo dařit v praktických otázkách. Hodně věcí bychom mohli vstřebat a pochopit. Je to datum zakončení. Nebezpečná je jen na kosti.

merPětka

Patří Merkuru, který je tu přes sílu myšlení, intelekt a sbevyjádření. Pětka je číslem života a lidské zkušenosti. Proto má pentagram pět cípů, protože pátý element je éter, doplňující čtyři živly o myšlenku a životnost. Pětka se objevuje také v náboženských obrazech po celém světě, zvláště v souvislosti s lidskou existencí. V magii je pětka užívána často v souvislosti s evokováním změny stavu s přičtením nutné oběti. Pátého se nám patrně bude připlétat do cesty otázka vlastní funkce ve společnosti, pátého je dnem komunikace a myšlení. Nebezpečná je pro mozek.

vŠestka

Venuše. Šestka je matematicky dokonalá. Za šest dnů stvořil Bůh zemi a podobně. Přináší užitek, tělesné blaho, lásku i krásu. V magii je hlavním číslem v rituálech vztahů a lásky. Šestého tedy budeme nejvíce řešit otázky:  Jak to na mě působí, jak vypadám, ale také se v tento den klade důraz na vztahy a jejich prožívání. Šestého budeme také více žraví. Má vliv na zažívání.

neSedmička

Neptun je především o hloubce v nás. O věcech mezi nebem a zemí. Je těkavý a nestálý. Sedmička je odjakživa číslo mystické. Z mezinárodního hlediska je spojována s integrací, sjednocením a rozsáhlejšími vesmírnými projekty. Sedm schodů v buddhismu odpovídá ovládnutí času a prostoru. Sedmého tedy můžeme leccos vymyslet, nasměrovat, vykomunikovat, ale málokdy dokončit. Vládne snům, nikoli hmotě. Sedmička je jen nápad.

sOsmička

Saturn. Věčný kontrolor užitečnosti a životnosti věcí. Osmičku lze pokládat za numero vládnoucí, silné, dokončující, dogmatické a rovněž schopné zdolávat překážky. Je to číslo počátku i konce. Osmička je karmická a znamená narození i smrt – nikdy nekončící proces. Přeměňuje započaté v dokončené, a to v jakékoli formě – je zadostiučiněním a spravedlností – jak jsme se sedmičkou zaseli, tak s osmičkou sklidíme. Osmého býváme konfrontováni se svými předchozími činy a také s vlastní karmou. Může to být datum šťastné i nešťastné. Přijde na to, co se vrací.

marsDevět

Mars. Bojovník a nadupaný silák. Příslušníci řady kultur celého světa považují devítku za nositelku duchovní a božské moci. V magii se devítka požívá pro obřadní rituály, zahrnující působení na skupinu osob nebo i států. Vibrace devítky je velmi silná. Devátého s sebou tedy může přinést významné věci, které už tu jednou byly, ale zůstaly nedořešeny. Devítka je nedořeší, ale vytáhne na světlo. Jsme postaveni před vlastní kostlivce ve vlastních skříních. Můžeme být tento den agresivní.

Desítka

Desátého je prakticky stejné jako prvního, jen s tím, že den se jakoby rozplizne do více oblastí. Je to tou nulou, která v sobě vlastně schovala všechna čísla.

jedJedenáctka

A jsme u ní. Dvě Slunce vedle sebe již nehřejí. Jde o nebezpečný žár, který na sebe může vzít nekonečné množství podob, ale každopádně o sobě dá vědět.

Je málo věcí, které se staly pod číslem jedenáct a lze je chápat jako pozitivní. Nebudu vás zatěžovat jedenáctým zářím, protože ho všichni znáte. Když zašátráme historií, najdeme hodně podobností.

Jedenáctka je tak silné numero, že se umí projevit i na dresu sportovce nebo na domě. Je fakt, že jsou lidé, kteří se s ní umí vypořádat (bývají to lidé narození jedenáctého), ale pro většinu je velice zatěžující.

Měla by dostat zvláštní místo, nějaký šuplík. Jsem ve střehu všude, kde má nějaký význam. Hotelový pokoj číslo 11 bych nechtěla, jedenáctého jsem hodně pozorná.

Jak se vyskytne vedle sebe více jedniček, které spolu souvisí, může se vyskytnout víc energie, než je únosné. Jen se podívejte, kolik jedniček souvisí s pádem Airbusu. Hned čtyři.

Když se podíváte na hodiny ve chvíli, kdy ukazují 11:11, pokaždé je to ve chvíli, kdy energie vaší myšlenky překročila nějakou pomyslnou hranici. Dali jste jí velkou sílu. Můžete si myslet, že to hrotím, ale zkuste si to jen pro zajímavost nějaký čas sledovat…

dvaDvanáctka

Dvanáctka také nestojí co do síly stranou. Je to číslo, které má stejné vibrace, čteno z obou stran. Identickou váhu má tedy i číslo dvacet jedna. Znamená dovršení něčeho. Prakticky vládne světu.

Dvanáct měsíců tvoří rok, dvakrát dvanáct hodin tvoří den, pětkrát dvanáct minut tvoří hodinu, dvanáct znamení tvoří zvěrokruh – dvanáct hrdinských činů Heraklových, dvanáctero bran Nového Jeruzaléma, dvanáct olympských bohů, dvanáct synů Jákobových, dvanáct učedníků Krista, dalajlámy, krále Artuše, Karla Velikého... a mohla bych pokračovat.

Dvanáctého se většinou dějí věci, které jsou zásadní pro budoucnost. Dvanáctka ale zdaleka nemá tak fatální dopad jako jedenáctka, protože její pohled je upřený na budoucnost, tudíž je její energie rozložená. Navíc, a to je důležité, ona neničí – směruje.

U charakteristiky dalších dat je potřeba přihlížet k vibracím obou čísel s tím, že základ jde od čísla prvního a druhé s ním tvoří směs.

Dnes je 18. Je to Slunce a Saturn – Dnešní den je tedy směsí našeho já, našeho vědomí vlastní hodnoty a následné kontroly toho všeho. Den se hodně týká naší osoby. Pozor na ego! Opatrně se soudy a hodnocením. Též pozor na nadhodnocení vlastní osoby, možností a sil.

   
18.06.2009 - Magie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [108] dewil [*]

  moje dcerka byla počata 11.11 Sml30 a je to teda číslo. Teď je jí rok a téměř půl, od 10 měsíce chodí, teď už mluví, sama si řekne o jídlo, pití, stačí, dobrý, nechci, chci a už má potvůrka svojí hlavu. Umí poprosit i poděkovat, sama si vyleze do jídelní židličky, sama se nakrmí - tedy polévkou ne a SAMA je její nejoblíbenější slovo Sml52 taky se praští a naříká "bože, bože" je to prostě éroSml22

  když jsem hrála fotbal, měla jsem na dresu 11 a byla jsem tak dobrá, že to teď trénuji

  přijímačky na vojenskou jsem absolvovala s číslem L1111, nevzali mě, chyběl mi 1 bod z matematiky (max bylo 24, min 11 a já měla 10), ačkoliv jsem celkově z 500 uchazečů obsadila 11 místo.

  Moje sanitka má číslo 311 Sml22

  superkarma: 0 20.12.2009, 13:46:39
 2. [107] Nestyda [*]

  átéčko — #106 Sml52

  superkarma: 0 27.08.2009, 14:35:14
 3. avatar
  [106] átéčko [*]

  madam — #102 Nevěř, máš rechtSml24

  1. na komentář reaguje Nestyda — #107
  superkarma: 0 27.08.2009, 14:28:31
 4. [105] FAXÍK [*]

  já jsem narozená 3, numerologicky 6

  superkarma: 0 19.08.2009, 13:20:57
 5. avatar
  [104] kareta [*]

  narodila jsem se 11 a jsem numerologicky 22Sml80

  superkarma: 0 18.08.2009, 14:47:49
 6. [103] avuska [*]

  Já jsem se narodila 8.6. jeden syn 17.7. a druhý 22.6., tak nějak  mám pocit, že mám vše zdvojené, vdávala jsem se 18.8., nevím, zda tonějak še souvisí.Sml59

  superkarma: 0 17.08.2009, 15:14:54
 7. [102] madam [*]

  Když se moje dcera narodila 11.11.  Jaké má vyhlídky?

  Já takovýmhle věcem nevěřím!Sml23 

  1. na komentář reaguje átéčko — #106
  superkarma: 0 19.07.2009, 12:03:56
 8. [101] Jawa175 [*]

  Sml54

  superkarma: 0 26.06.2009, 16:40:03
 9. avatar
  [100] Blueberry [*]

  Hm, narodila jsem se jedenacteho a i moje zivotni cislo je 11. Co s tim?

  superkarma: 0 24.06.2009, 21:29:42
 10. [99] Nestyda [*]

  shb — #98 jak to je možný, když vždycky hážu odkazy???

  superkarma: 0 22.06.2009, 19:58:46
 11. avatar
  [98] shb [*]

  hmmm, tak jsem článek našla až dnes- 22.6. zajímavé....:o)

  1. na komentář reaguje Nestyda — #99
  superkarma: 0 22.06.2009, 14:54:28
 12. [97] Nestyda [*]

  Ni-ka — #95 No to samozřejmě jsi!!! :)

  superkarma: 0 19.06.2009, 08:53:32
 13. [96] Nestyda [*]

  Michaela Kudláčková — #93 Někdo v numerologické mřížce pracuje s nulou tak, že zdvojí číslo, u kterého stojí. Ale to mně taky přijde nesmysl. Tvůj výklad mi dává smysl, ano, rozptýlí vliv daného čísla do více oblastí. Díky Míšo :)

  superkarma: 0 19.06.2009, 08:53:08
 14. avatar
  [95] Ni-ka [*]

  Jsem narozená 11.4. no a doteď jsem si nějak nevšímala jedenáctek.Raději si vždy řeknu,že jsem prostě dvojtá jednička ve všem:)))

  1. na komentář reaguje Nestyda — #97
  superkarma: 0 19.06.2009, 08:44:11
 15. avatar
  [94] Michaela Kudláčková [*]

  Sonne — #91 ...ona ta Venuše nemusí být pokaždé o nehynoucí lásce - nezapoměň jak je marnivá a soustředěná na sebe a požitky - většinou na sebe ale bere roztomilou formu... a celé datum je jaké?

  superkarma: 0 18.06.2009, 22:37:38
 16. avatar
  [93] Michaela Kudláčková [*]

  Nestyda — #90 Nula by měla zesilovat, nebo dávat důraz na číslo u kterého stojí, ale ne každý numerolog s ní počítá...například v num. mřížce se s ní vůbec nepracuje.

  Kabala ji zase uznává. Spíše myslím, že kupeckými počty, pakliže v sobě má zakomponovaná všechna čísla, by měla výraz čísla u kterého stojí spíše roptýlit do více oblastí, než nebezpečně soustředit do jedné.

  1. na komentář reaguje Nestyda — #96
  superkarma: 0 18.06.2009, 22:35:00
 17. avatar
  [92] Michaela Kudláčková [*]

  Anai — #88 Ale taky je mocenská....Sml22

  superkarma: 0 18.06.2009, 22:28:14
 18. avatar
  [91] Sonne [*]

  Anai — #88 My se s EX brali 3. a celkové číslo data svatby byla 6, čili docela dobrá čísla, myslím. A skončilo to... Něco bylo špatně jinak Sml80

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #94
  superkarma: 0 18.06.2009, 20:20:35

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [90] Nestyda [*]

  Michaela Kudláčková — #89 Michaela Kudláčková — #87 Míšo, Ty to tak KRÁSNĚ říkáš, že se z Tebe snad zblázním. Ale tak úžasně něžně... A co ta nula? Jak je to s ní?

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #93
  superkarma: 0 18.06.2009, 18:47:47
 2. avatar
  [89] Michaela Kudláčková [*]

  Nestyda — #84 Hodiny bych nehrotila...z pohledu Universa je hodina příliš krátká na to, aby sama o sobě získala vibraci.

  Může se ale přidat k vibraci dne a data u nějaké události a tam zafungovat fatálně...zvláště, jde - li o jedničky....

  Jako když do pomyslného poháru kápne ta pověstná poslední kapka....sama o sobě by ale nezpůsobila nic....chápeš?

  1. na komentář reaguje Nestyda — #90
  superkarma: 0 18.06.2009, 17:31:19
 3. [88] Anai [*]

  Michaela Kudláčková: Díky Míšo, moc! Až se bude plánovat další sňatek v rodině, tak už to neponechám náhodě! Sml22 I když my se brali s "ex" v den čtyřky (součet) a nevyšlo to, i když mám dojem, že je taková pevnější.

  1. na komentář reaguje Sonne — #91
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #92
  superkarma: 0 18.06.2009, 17:09:37
 4. avatar
  [87] Michaela Kudláčková [*]

  Nestyda — #74 ...12. je datum, kdy můžeš udělat něco, co se Ti v budoucnu ještě bude zrcadlit. Tedy buď si můžeš zadělat na problém, nebo také ne.

  11 a 22 se u životního čísla již nesčítají, protože stojí samostatně....22 je dokonalá - ovšem v nedokonalém světě jsou na tom tito lidé tak, jak na tom jsou.....Sml15

  1. na komentář reaguje Nestyda — #90
  superkarma: 0 18.06.2009, 17:05:05
 5. avatar
  [86] Michaela Kudláčková [*]

  maat — #85 jedenáctka se nesčítá :-)

  superkarma: 0 18.06.2009, 17:02:39
 6. avatar
  [85] maat [*]

  já jsem 2 redukovaná z 11. akupodivu kritické dny bývají 12.,13.,14., v únoru, jinak je to nepravidelné

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #86
  superkarma: 0 18.06.2009, 15:10:48
 7. [84] Nestyda [*]

  Míšo, ale u hodin je to taky podivné. Někdo počítá 24 hodin a někdo 12 a 12. Nuže v jednom případě je 9 hodin večer a ve druhém je 21 hodin... dvě rozdílná čísla...

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #89
  superkarma: 0 18.06.2009, 13:04:55
 8. [83] Nestyda [*]

  Sonne — #82 A pak zase přijď, možná že vynaleznu další teorii čísel Sml30

  superkarma: 0 18.06.2009, 13:03:16
 9. avatar
  [82] Sonne [*]

  Nestyda — #81 Sml28 A dost!! Jdu se najíst...

  1. na komentář reaguje Nestyda — #83
  superkarma: 0 18.06.2009, 13:00:45
 10. [81] Nestyda [*]

  No a nakonec nám na TV Nova ve zprávách oznámí, že vědci zjistili, že máme kalendář o dva roky pozadu a o tři měsíce kupředu a dva dny vůbec neexistují Sml30

  1. na komentář reaguje Sonne — #82
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:57:10
 11. [80] Nestyda [*]

  Sonne — #79 no a potom i rok :D... i rok to ovlivňuje... Já vím, základ je den, ale  během dne se mění hodiny... takže den, ale ten je součástí nadřazeného čísla měsíce, který se rozprskne do všech dní... a pak rok... a určitě ke konci měsíce, už se tam tlačí vliv následujícího měsíce Sml30

  superkarma: 0 18.06.2009, 12:55:45
 12. avatar
  [79] Sonne [*]

  Nestyda — #78 Nech tohooooo, se tu tomu snažím přijít na kloub a ty mi vezmeš iluze Sml30

  1. na komentář reaguje Nestyda — #80
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:52:46
 13. [78] Nestyda [*]

  Sonne — #77 ale každého 12. je jiné... podle mne (Míšo, neposlouchej, chci jim zamotat hlavičky) to trochu ovlivňuje i měsíc...

  1. na komentář reaguje Sonne — #79
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:43:59
 14. avatar
  [77] Sonne [*]

  Nestyda — #76 Zapomeň na minulost!! Dívej se dopředu, dvanáctého bude i příští měsíc Sml26

  1. na komentář reaguje Nestyda — #78
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:37:11
 15. [76] Nestyda [*]

  Sonne — #75 Dvanáctého jsem ještě "kutila" "budoucnost" s vrahem mých iluzí... :)...

  1. na komentář reaguje Sonne — #77
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:33:05
 16. avatar
  [75] Sonne [*]

  Nestyda — #72 Já o měsíc později Sml4

  Nestyda — #71 Co kutíš, přiznej se Sml37

  1. na komentář reaguje Nestyda — #76
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:28:07
 17. [74] Nestyda [*]

  Míšo, 11 a 12 jsou tzv. mistrovská čísla? Já slyšela že i 22. Tahle čísla se opravdu nerozloží... na jedničku a dvojku...?

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #87
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:26:23
 18. avatar
  [73] pájinek [*]

  já se taky přidávám...jsem 10.

  superkarma: 0 18.06.2009, 12:24:43
 19. [72] Nestyda [*]

  Sonne — #70 brácha je taky 20tka :-) v červnu... jé, bude mít narozky :D

  1. na komentář reaguje Sonne — #75
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:22:36
 20. [71] Nestyda [*]

  Míšo, znamená to, když 12. něco kutím do budoucna, že tím směrem půjdu (půjdeme)?

  1. na komentář reaguje Sonne — #75
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:21:17
 21. avatar
  [70] Sonne [*]

  Nestyda — #68 Přidávám se, já mám taky nulu - 20 Sml16

  1. na komentář reaguje Nestyda — #72
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:21:15
 22. avatar
  [69] ToraToraTora [*]

  Dnešek je opravdu výjimečný den. Manžel je ve špitále, tak jsem si s dětmi vyrazila a užívala, potkala jsem kupu známých, koupila něco hezkého na sebe, něco dobrého a odpoledne, až si odpočineme , pokračování. A to se tu bude večer běhat po lávce přes Labe běhat nahoře i dole bez....že bych šla??

  superkarma: 0 18.06.2009, 12:16:21
 23. [68] Nestyda [*]

  Míšo, budeš psát i více o nule? Já jí mám ve dnu narození... 10. Četla jsem, že nula má funkci v datu... Máš něco konkrétnějšího k té nule? By mě zajímala. Nula je jako bílá barva? Obsahuje všechna čísla stejně jaké bílá barva obsahuje všechny barvy?

  1. na komentář reaguje Sonne — #70
  superkarma: 0 18.06.2009, 12:16:16
 24. [67] Nestyda [*]

  jazuzinka — #66 To je krásný...

  Holky,ještě mi povídejte :)

  superkarma: 0 18.06.2009, 12:07:37
 25. avatar
  [66] jazuzinka [*]

  když nad tím tak dumám, tak mi krásně vychází datum mojí svatby (14.7.) vlastně je to jednička se čtyřkou - slunce + ochrana a síla. konec jména i toho slovíčka svobodná. a to lámání kostí sedí taky - 14.7. byla dobita Bastila Sml30

  1. na komentář reaguje Nestyda — #67
  superkarma: 0 18.06.2009, 11:43:40
 26. avatar
  [65] Sonne [*]

  Nestyda — #64 Ne ne, ouzko nic neřeší!!! Sml79 Pozitivně, kupředu levá! Nebo pravá, jak chceš Sml33

  superkarma: 0 18.06.2009, 11:40:04
 27. [64] Nestyda [*]

  Sonne — #63 Když se nad sebou zamyslím, je mi nějak ouzko...

  1. na komentář reaguje Sonne — #65
  superkarma: 0 18.06.2009, 11:28:03
 28. avatar
  [63] Sonne [*]

  pájinek — #60 Sml79 Myslím, že je strašně důležité, aby se nad sebou člověk občas zamyslel, pomáhá tím především sám sobě Sml67

  1. na komentář reaguje Nestyda — #64
  superkarma: 0 18.06.2009, 11:22:36
 29. avatar
  [62] Sonne [*]

  Michaela Kudláčková — #61 Funguje Sml22

  superkarma: 0 18.06.2009, 11:20:52
 30. avatar
  [61] Michaela Kudláčková [*]

  Sonne — #58 Děkuji moc. Snažím se neříkat slova, ale podat myšlenku. Jestli to funguje, jsem strašně ráda. :-)

  1. na komentář reaguje Sonne — #62
  superkarma: 0 18.06.2009, 11:15:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme